Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz etomcat #51433 üzenetére

    Szerintem is lehet best comedy a szezonban (bár nem nagyon van kihívó se radaron, ha csak az új szereplőket nézzük). Az megnyugtat, hogy a második rész végi fordulat ilyen hamar jött, mivel pár napja lelőtték nekem egyik oldalon. :(((

    Folytattam a szezon mustrát:

    Inu ni Nattara Suki na Hito ni Hirowareta. / My Life as Inukai-san's Dog.
    Hát ez a sorozat... nem is tudom. Fél részekben jön (12 perc egy epizód), és bűnös élvezet inkább, de elég gagyi. Főszereplőnk egy kutya testében tér magához, akit gyönyörű osztálytársnője fogad be az utcáról, és kezdődik az ecchi kaland. Első részben ennyi történt, az epizód költségvetésének 80%-a a fürdésre ment el, ilyen a pénzmosás. ;]
    Rémlett, hogy már olvashattam mangáját, mert emlékszem egy ilyen sorozatra. Azt hittem ez volt az, de bele nézve a mangába és nem ismertem fel. Lenne egy másik ilyen, "egy csaj kutyájaként élem új életem" sorozat?

    Kubo-san wa Mob wo Yurusanai / Kubo Won't Let Me Be Invisible
    Már írtam róla a nyáron, mikor bejelentették az anime érkezését, mivel én követem a mangát is. Ezt másolnám csak be: Ebben a sorozatban is egy ártatlan srácot "zaklat" egy lány, hasonlóan a Karakai Jouzu no Takagi-san és a Ijiranaide, Nagatoro-san művekhez. Fő különbség, hogy itt azért nagyon ártatlanok a csínyek, amik inkább arra irányulnak hogy a srác teljesen megtudja élni az iskolai éveit.
    Főszereplőnk, Junta Shiraishi különleges képessége ugyanis, hogy szinte teljesen láthatatlan mindenki más számára: nem veszik észre jelenlétét az emberek, még a tanárok is hiányzónak írják be gyakran mivel üresnek vélik padját, holott végig ott ül. Egyedül Nagisa Kubo, aki padtársa veszi mindig észre a srácot, és megpróbál segíteni neki, miközben incselkedik is vele.
    Egy kedves, aranyos sorozat, igazi felüdülés lehet azoknak akiknek már sok volt tavaly Nagatoro viselkedése az ő, hamarosan második évadot kapó sorozatában.
    Nem tudom kiegészíteni mással, az animáció elég fapados, de a manga is ilyen, szóval ez manga hű. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák