Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silεncε

    őstag

    válasz F34R #44944 üzenetére

    Ne adj reményt :O Egyébként nem tudom mit tudnának kihozni belőle, ugye a teljes Squad 13 már halott (vagy legalábbis úgy gondolom, hogy halott), mire visszatérnek Zero Two-ék a Földre, a FRANXX-ok elásva (mutatták a vágóképekben a végén), ráadásul ugye Zero Two is emberi alakban született újjá, szóval ezzel sem tudnának operálni. Nézném, ha lenne S2, de félek, hogy nem tudnának mit kihozni belőle (a VIRM ugye beígérte a visszatérést, de pont ugyanez volt a KLK-ban, amikor Ragyo mondta, hogy a life fieber-ek is visszatérnek meg a TTGL-ben is beígérték a spiral nemesist, aztán azok se lettek folytatva (és ez így is van rendjén). Plusz ha jól tévedek, egynél több évados animét még nem csinált a Trigger (de talán ebben a DitF-ben lenne a legnagyobb potenciál). Lehet ránézek a mangára, ha azt mondjátok, folytatta a sztorit tovább.

    bandiras: köszi, mindenképpen ránézek :R

    PROJECTNR56: bármikor nézném, mondjuk nekem pont az OVA tetszett a legjobban, aminek a legkevesebb értékelhető története volt, de ez meg már az én bajom :D

Új hozzászólás Aktív témák