Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Máté94 #29774 üzenetére

    Megnéztem én is és... aztarohadt... :Y

    Spoiler
    Mika nem fog rohanni senkihez, sőt, szerintem ott helyben össze is fog omlani, amikor megmutatják neki a rendszert. Kíváncsi lennék a Psycho-Passára, szerintem átlépi ő is a 300-at, de nem ölik meg. Sakuya hát eléggé szemét karakter (kell ilyen is), Sibyl Systemnek meg csak egy hibája van: el akarják tűntetni Akanét - de miért? Látta a rendszert és ennek ellenére is megvédi/tudja, hogy szükség van rá. De gondolom Akane is "selejtes" - de ennek ellenére is, jobb a kezünk alatt tudni a veszélyes egyedeket, akik a rendszert igazgatják és nem csendben szervezik az ellenállást valamerre. Kamuiról meg vagy tudtak és nem akarták Akane orrára kötni, vagy nem és meglepetés volt nekik (inkább előbbi), Mika meg most majd betölti a kísérleti báryány szerepét, RIPnyugodjékbékában.

    Kougami hősies visszatértére leszek kíváncsi

    Gekijouban: jól értem, Kamui akkor beszivárogtatja végül a gaijin terrorpistiket, majd nekimennek Japánnak páran?

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák