Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9256 üzenetére

    Member = az a fazon, aki az Animecritics-et csinálja?

    Azt azért még megemlíteném, hogy a történet önmagában "nem egy nagy szám", viszont az egyes részeken bizony el lehet gondolkodni. A 8. részhez magyarázatokat is kellett olvasnom, hogy megbizonyosodjak a saját értelmezésemben. De rá kellett jönnöm, hogy ügyes vagyok, mert megfejtettem.

    :P ;]

    Egyszer majd újranézem, mert biztos vagyok benne, hogy még tartogat magában "kakaót".

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phanzetomox #9258 üzenetére

    "jó minőségű hd, száj tátvamardósat"

    Nem baj, ha nem feltétlen a töménytelen akcióról szól, és egészen mástól marad tátva a szád? :DDD

    Mit láttál eddig, mit ne ajánljunk? Csak hogy képben legyünk... Én elsőre a Hellsing Ultimate sorozatot mondanám, HD-ban a vérfröcsögés nagyon jó. ;] Bár igaz, hogy még várunk a befejező epizódokra...

    Grat a gépedhez. :R Boldog kalácsot!

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phanzetomox #9260 üzenetére

    És a testvéreid mennyi idősek? Gondolom pszichológiait, drámát, horrort, ilyeneket akkor inkább ne...

    Hellsinghez: csemegézz.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phanzetomox #9262 üzenetére

    Ez esetben... (nem mindegyik létezik HD-ben, de a többség igen)

    Gosick
    Kanon (2006)
    Angel Beats! (+ova)
    Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
    Air (+specialok, + movie feldolgozás)
    Higashi no Eden (+befejező 2 movie)
    sola (+specialok)
    Shigofumi (+special)
    Fractale

    A fentebb felsoroltakban talán nincs olyan jelenet, ami lelki sérelmet okozhat a kicsiknek, ha meglátják, ellenben nagyon jók... ezekben meg talán van, de akkor se biztos, hogy felfognák mi, ergo nem ártalmas:

    Mahou Shoujo Madoka Magica
    Neon Genesis Evangelion (+ EoE)

    Kaszabolósnak (nem biztos, hogy gyerkőcöknek látnia kéne):
    Berserk
    Hellsing Ultimate
    - ezt főleg nem, bár 11 éves húgom egyik kedvence.. :DDD
    Elfen Lied (+special)

    Elmebeteg vígjátékok, paródiák, vagy néhány komolyabb, de röhögős (de ezek között van olyan is, ami "teli van" ecchi-vel, ha nem akarsz perverz kistesókat, óvatosan :DDD):
    Great Teacher Onizuka
    Samurai Champloo
    Excel Saga (+Puni Puni Poemi)
    Love Hina (+specialok, OVA-k)
    K-On! (+specialok, 2. évad)
    To Love-ru (+ova-k, 2. évad)
    Ichigo Mashimaro (+ ova 1, ova 2)
    Sunabouzu
    Rosario to Vampire (+2. évad)
    Maria†Holic (+2. évad)
    Baka to Test to Shoukanjuu (+ rakás special, 2. évad)

    Na, elég. Persze még mindegyik kategóriából tudnék még bőven mondani, de most így hirtelen ezek (jobbára a kedvenceim, és emlékeim szerint ezekről még nem írtál a topicban, bár ki tudja). Apropó, te hány éves vagy? :DDD

    [eh, akár kivastagíthatnám mindegyiket... gondoltam bejelölöm a legjobbakat, mert ez elég sok... mindegy.. így marad.]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9264 üzenetére

    Fate/Zero előtt Fate/stay night javasolt. Igaz, hogy a Zero előzmény, de... :)

    Nálam mondjuk még nem került terítékre, de már szemezek vele.

    Elfen Lied valóban nem rossz. Amikor megnéztem, engem is kiütött. :DDD Van benne egy-két elvarratlan szál, emiatt elkezdtem a mangát olvasni (hátha abban befejezik), máig nem végeztem vele... folytatni kéne.

    Amúgy MAL szerint:
    Genres: Action, Drama, Horror, Romance, Psychological
    + AA hozzáteszi (spoiler alert; vicc...): nem gyerekeknek, tragédia.

    Ebből talán le lehet valamit szűrni... :))

    #phanzetomox: Akkor no problem, nézheted őket. :)

    (#9263): "Persze még mindegyik kategóriából tudnék még bőven mondani..." - szóismétlés rulz, úgy imádom magamat. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #9273 üzenetére

    Nem tudom, én eddig 17 chaptert olvastam el, eddig kb. detto ugyanaz volt, mint amit leanimáltak. Lesz ez még betegebb is?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #9275 üzenetére

    Én szeretek olvasni... No persze én is jobban csípem a színesebb, és mozgékonyabb dolgokat, pláne ha van valami jó kis zene alatta, de ez nem gátol meg az olvasásban. :) Mondjuk tény, hogy ritkán olvasok mangát - pedig van már pár jónak tűnő darab, amit el szeretnék olvasni...

    #viktor900: Értem, köszi.
    mod.: Melódia???! Ez??! Szent lókaki... A jókívánságot viszont elfogadom. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz phanzetomox #9278 üzenetére

    0:46......... Hogy nem fájdul meg ebbe a fejetek? :DDD
    Nesztek, boldogat. ;] Vagy ha már tucturuc, akkor valami minőségibb trance.. 1, 2... De nekem már ez is sok egy idő után. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #9284 üzenetére

    Kilóg szegény a hozzászólásból. :DDD

    #phanzetomox: Nem akartam nagyon zúzósat... de hogy altatónak? Eh, no comment. Úgy van, ízlések és pofonok. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #9287 üzenetére

    Nyaa is teli van vele.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Ghost Hunt

    Ahogy a címe is mutatja, szellemvadászos dologról van szó. Ami azt illeti, kicsit csalódtam benne, valahogy többet vártam ilyen 8-9-10 (és átlag 8,23) pontos értékelések után. Jó volt végül is, de szerintem a nőneműek többsége irreálisan fölpontozta, elvégre shoujo a műfaj.

    Tulajdonképpen egy lányhorror... vagy thriller. Fene tudja. 25 rész, 8 ügy megoldása, amik többé-kevésbé egész parásak, viszont gyakran túlságosan is kiszámíthatóak voltak. Szerintem lehetett volna sokkal hátborzongatóbb hangvételű és még bonyolultabb ügyeket belerakni, valamint egy hangyányit részletesebben bemutatni a szereplőket. Nem tetszett továbbá, hogy a nem kicsit egoista, Naru (Shibuya) olyan könnyen "összerakta a káosz darabkáit" (Gosick). Na jó, annyira talán nem voltak egyszerűek a rejtélyek, itt többen is segédkeztek a "darabkákban"... :) Mai meg amolyan tipikusan esetlen, béna iskoláslány, aki végigszerencsétlenkedi majdnem az összes epizódot. Idegesített. A végén talán volt némi fejlődés részéről is, de ahogy ez elkezdődött, úgy vége is lett a sorozatnak. A többi szereplő szimpatikus volt, bár némelyik nagyon semmilyen volt. (Hogy ez a Masako mindenhonnan leesik, aztán viszik a mentősök... ROFL!)

    Szóval sajnos nem a szereplők megismerésén volt a hangsúly, hanem a "file"-ok megoldásán, de azok viszont egész jól sikerültek. (A file 7 pl. brutális volt. :K Lehetett volna a többi is legalább ilyen...). Nyilván, ha ennél sokkal hosszabb lenne a sorozat, idővel több információ kiderülne mindenkiről, de így egyelőre majdnem semmi.

    SPOILER
    -----------------------
    No igen, és valamivel több romantikát vártam, ha már shoujo... :( :DDD Bár ki tudja mi van később a mangában, végül is a mag talán már el van vetve.
    -----------------------
    SPOILER END

    A rajz rendben volt, a 'szépfiúk' sem voltak annyira szembetűnően csillogófejűek, szóval nem zavart. A vágások néha nagyon zavartak, amikor ilyen "akciósra" próbálták venni (képernyőn egyszerre több kamerakép) a figurát, szerintem inkább volt gagyi, mint jó. A zene, hangok jók voltak, de semmi kiemelkedő.. az OP meg az ED mondjuk jóféle idegölő elmebetegség, és végre nem valami átlag jpop/jrock.

    No, hát összességében egy... Ghost Hunt. :)) Talán a Szellemekkel suttogóhoz tudnám hasonlítani, bár mégiscsak másabb annál. Akik szeretik a paranormális jelenségekkel foglalkozó, okkult, szelleműzős, médiumos akármiket, annak ajánlós, nem rossz ez, de ne várjon tőle "katarzist". Egy második évad nagyon elkéne neki, mert így megint csak egy "reklám a mangához" sikerült. :(((

    [6,5/10]

    Jah, és engrish (??) +1 : "Erüzsébettö Bátori" :C

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9305 üzenetére

    Speed Grapher pl. valóban nem rossz.

    De ilyesmi kategóriában tökéletes választás lenne még a Shigofumi, vagy nemrég néztem meg a Paranoia Agent-et, szerintem tetszene. :K

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Paradise Kiss

    Nana. Ez tetszett, bár nekem kissé befejezetlennek tűnt anno, meg volt annak is néhány idegesítő dolga. Kíváncsiságból meglestem hát, hogy az írónak (Yazawa Ai) milyen művei voltak még, és a Paradise Kiss-t választottam. A Nana után nagyjából számítottam rá, hogy milyen lesz, és szerintem azt kaptam, amit vártam. A Nana sztoriban viszont jobban tetszett. Viszont mindkettő erőssége, hogy nem rugaszkodnak el a valóságtól, reális érzelmeket, lelki vívódásokat (nem szappanoperamódon, alias Peach Girl) mutatnak be, és azt jól. Életdrámák.. :DDD A Parakiss vége erre rátett egy lapáttal.

    Jóság volt ez azért, egy dolog volt, amit kifogásoltam, mégpedig Yukari szinkronhangját. Nem tudom hogy esett a választás, de talán ez az első (no, azért a Karinban se volt szívügyem Winner-kun irritáló stílusa) olyan, hogy eskü az angol szinkron jobb volt a japánnál (Yukari esetében.. Az első részt ugyanis megnéztem angol nyelven is, nem volt rossz, de maradtam az originalnál.) Oké, hogy egy visszafogottabb, zárkózott lányt kell eljátszania, de itt szó se volt színészi játékról. Néha eskü röhöghetnékem támadt, annyira gáz volt. Tudjátok hova lenne jó? Dragon Age-be a lecsendesítettek közé, érzelemhalott akárminek... ezt elszúrták :W A többi szinkron viszont rendben volt, Miwako hangja különösen tetszett. :DDD Aranyos volt.

    A sztori jó, bár némelyik rész igencsak unalmasra sikerült. Poén a Nana-val ellentétben alig-alig volt, ráadásul gyengék. A poénfaktornak beállított chibi figurák legtöbbször inkább wtf érzést keltettek bennem, egyáltalán nem voltak viccesek. Zene kevés, de a hangulathoz illő volt. A rajz Yazawa Ai jóvoltából szintén érdekesre, szokatlanra sikeredett, akárcsak a Nana esetében, de itt nekem jobban tetszett a karakterdizájn. Annyira nem voltak irreálisan vékonylábú, hosszúkarú, hipermagas egyének, és az arcok is "szebbek" voltak. Az animáció viszont eléggé darabos volt.

    SPOILER

                                                                                                                    A divatbemutatótól többet vártam.. Igazán megtoldhatták volna még legalább 1
                                                                                                                    résszel, és egy látványos bemutatót leanimálni néhány tologatott kép helyett.
                                                                                                                    Gyakorlatilag az anime tetőpontját szúrták el vele.

                                                                                                                    A legvégén meg örültem, hogy ez a Geroge gyerek elment a fenébe, és ebből a
                                                                                                                    szempontból nem volt "heppiend". Yukari meg gondolom összejött a
                                                                                                                    bálványával, de azért az 1 hónap utáni házasságot gyorsnak találom,
                                                                                                                    akármilyen régről is ismerik egymást. Fura...

    SPOILER END

    [7/10] - határeset.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #9317 üzenetére

    Most nézem csak Firefox-ban, hogy ez a spoiler nem működött... több nonbreakingspace kellene? Eh, pedig Operában akárhányat frissítek, tökéletesen kitolódik a szöveg el a francba amerre a kell a na csitt. -.-'

    Ez a Bakemonogatari milyen? Korábban feltettem a listámra, de a Katanagatari után félve nézegettem ezt a címet, lévén hogy ugyanaz a szerző. Szó se róla, imádom a Katanagatari-t, csak a sok szöveg kiégeti az agyam. :))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Máté94 #9323 üzenetére

    Szóval szuper a feliratozása? Mert az oké, hogy Excel hadarásához (Excel Saga) folyamatosan a space-t nyomkodtam, hogy el bírjam olvasni... de az olyan jelenséget nem szeretem, amikor 1 pillanatra feltűnik egy hosszabb szöveg. :U

    Maga a sorozat mennyire van lezárva? Nincs orbitális cliffhanger a végén (Berserk), ami miatt követelném a folytatást, illetve megmagyarázatlan múltbéli események, amihez meg a prequelt akarnám? :DDD Vagy érdemes lenne ezeket megvárnom? (Eddig csak ezek a kérdések tartottak vissza, meg a Katanagatari sokbeszédes élménye. :)) )

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Máté94 #9326 üzenetére

    Körülményes vagyok, de hidd el, van nálam rosszabb is. :DDD (De azért örülök, hogy egyáltalán van felirat. ^_^)

    Már jön is a Coalgirls féle rip... Egyszer majd sorra kerül. :))

    #F34R: Na majd mesélj, hogy a Fate/stay után megbánod-e majd a döntésedet. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Haibane Renmei

    [Háát, nem sokáig volt Samurai Champloo a hátterem... :DDD ]

    Korábban volt itt szó valami "angyalkás" sorozatról, és volt pár negatívabb vélemény is. A szóban forgó anime a Haibane Renmei volt, amit már jóval azelőtt elraktam a megnézendők listájára, mert máshol pozitív véleményeket olvastam róla, mellesleg érdekelt az angyalos téma. De komolyan, megnézi valaki a borítót, tényleg ez jön le... "jaj, angyalkák, de jó". Francokat. :)

    Tehát a legutóbbi néhány ezzel kapcsolatos hozzászólás hatására megnéztem (úgy egy hete már, csak még ültem egy ideig rajta, emésztettem). Ez rendesen ütött... A történet gyönyörűen van "megkomponálva"/megírva, abszolút nem éreztem unalmasnak, pedig valóban kicsit lassan indul be (slice of life), és nem is valami pörgős cselekményről van szó. Viszont ezáltal tökéletesen megismerhettem a világot, annak szabályait, az emberek és a haibanék viszonyát, a főbb szereplőket, stb, ez kellett. Nem is hiszem, hogy kevesebb részbe belesűríteni jó ötlet lett volna... Volt benne egy leheletnyi kedves humor is, ami nagyon jót tett az egésznek. Később ahogy egyre több dolog derült ki a főszálról, mi-miért, hogyan, egyre inkább magával ragadott, végül pedig remekül kiegészült a történet, és egy pazar, fordulatos végkifejletet kaptam, természetesen jó pár (szép) szimbólummal megfűszerezve. Bár ez az egész sorozatra jellemző volt, csak az utolsó résszel minden tisztázódott - bár egyáltalán nem volt szájbarágós, szerencsére hagyta az embert gondolkodni egy kicsit.

    A két főszereplő, Rakka és Reki jól ki lettek dolgozva, nagyon szép fejlődésen mennek keresztül; és bár a többiekről egy kevés háttérsztorinál többet nem tudunk meg - ehhez túl rövid a sorozat, meg nem is rajtuk volt a hangsúly -, mégis mindegyiküket megszerettem, no meg végül a nevük is elárult egyet s mást. Ennél több nem is kellett, nem éreztem azt a hiányérzetet, mint pl. az Angel Beats! után a mellékszereplőkkel kapcsolatban... :U

    SPOILER >>>
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Viszont Rakka korábbi életéről, és annak végéről, miértjéről azért jó lett volna több információ, legalább annyi, mint Reki esetében.

    Az artwork nagyon megfogott, a hátterek, városképek nagyon szép részletesek voltak, a karakterdizájn is szép volt, igencsak reális, ez újabb jó pont. Úgy minden passzolt a történet hangulatához. Mindez megspékelve nagyon szép, lágy, kellemes melódiákkal. Az OP és az ED pedig mindent vitt. O.o Added to favourites. :DDD

    Én élveztem minden percét, bátran tudom ajánlani mindenkinek, aki szereti a lassabb lefolyású drámákat, értékeli, ha egy sorozat szól is valamiről, van mondanivalója, és nem akciómegszállott. :))

    [10/10] - Lehetne még cifrázni a mondatokat az anime mondanivalójáról, értékéről, vagy akár kritizálni a felépítését - nyilván egy "valamirevalóbb kritikus", aki ért hozzá, észrevesz benne hibákat -, de én nem fogom (nem is tudom), meg minek. Mindenesetre... nekem tetszett. Nagyon (nagyon) is. Remekmű. :R Top 10-be bekerült.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    No, évzárásnak megvolt a Clannad, évnyitónak pedig az After Story. Eh, ha a Kanon 10 pontot ért nálam, akkor ez 10-ből 100-as legalább...

    ~Dando, dango, dango, dango; dango daikazoku... Banyek, elmegy az életkedvem... na majd írok erről is valami szösszenetet, most viszont folytatom a bishounen áradást (Yamato Nadeshiko Shichi Henge), valamivel fel kell dobni a hangulatot. :U

    Oh, és akkor már... :DDD
    B.Ú.É.K. :))

    (#9358) Psych0: Ez milyen fej? :DDD Amúgy Higashi no Eden nagyon tetszett, tényleg jó.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #9368 üzenetére

    Eh, olvasgatom az AA fórumon a véleményeket (alig találni normálisat egyébként...), erre más is írta már a 100/10-et. Francba. :DDD

    #Psych0: Eheh, az életben nem jöttem volna rá. :))

    #Ijk; maross: Egyszerű. Élvezem fiatal éveimet antiszoc üzemmódban, tök üres napokkal, és átestem a ló túlsó oldalára... ez jó is, meg nem is. Mondjuk eleve lusta egy ember vagyok, és suli mellett még volt egy rakás szabadidőm, de ez se lesz már sokáig így, ezért belehúzok, amennyire csak tudok, addig amíg lehet. :U Egyébként most a Clannad-on, és a korábbi neverending One Piece maratonomon kívül hozzám képest nem haladtam gyorsan a többivel. Egy átlag 12-13 részes sorozat megfelel 2 hosszabb filmnek, suli mellett ennyi nekem még bőven belefér 1 vagy 2 napba... (a szünet más dolog) Szerintem jobb, mint ha ugyanezt az időt nonstop játékkal tölteném el, ahogy azt régen tettem... de lassan ennek is vége lesz. Biztos vagyok benne, hogy eljön még annak is az ideje, amikor a napi/heti 1-2 rész megnézéséért is küzdenem kell.

    A Cannad meg valóban letehetetlen volt, ráadásul az általam tökfölöslegesnek tartott szilveszterezés helyett sokkal értelmesebb és kellemesebb időtöltés volt. ;]
    _____

    Más:
    (#9204): Kis kitartással korábban mégiscsak sikerült fellelnem az internet mély bugyraiba elrejtve az angol subbal ellátott, 480p-s Baka to test spec epizódokat. A feliratokat kimentettem belőlük, majd feltöltöttem az AA oldalára, szóval ha valakit érdekelne közületek, itt elérhető.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #9375 üzenetére

    Ez az emojire... Alul, Yuichi a lényeg... érdekes a hasonlóság, már ami a szem, és a száj szintjét illeti. :DDD (Ez a régi Kanon nagyon.. khmm.. ijesztő rajzstílussal rendelkezik..)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9378 üzenetére

    "Hogy tetszhet ez valakinek?"

    Ilyen kérdést... Egyéni ízlés, barátom. Képzeld, van aki a Clannad-ot is lehúzza 2-3 pontokra, miután végignézte. Nem mindenkinek tetszhet ugyanaz. (Totál off, de én pl. nem csípem az impresszionista festészetet, egyáltalán nem látok benne művészetet. Pedig sokan igen...)

    "most áttértem a napi 1 óra pornóra, meg állandóan a Gyakorikérdések fórumot lesem (szerelem/szex kateg."

    Ez most komoly..? :DDD Oké, tedd azt.

    #F34R Hol a probléma? ;]
    Egyelőre nincs melóm, de azon vagyok, hogy idővel legyen. Mint írtam, nyilván akkor csökken majd a "bevitel".

    #Ijk: Nem sok. :N Ismerek olyat, aki minden nap megnéz 1 vagy 2 filmet meló mellett. Vannak, akik nonstop regényt olvasnak, mégse sokallnak be, ahogy én se. Amíg van időm, szeretném arra fordítani, amit szeretek. :)

    KissxSis :C Nemrég jelent meg a következő OVA epizód, meg kéne már lesni...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9394 üzenetére

    Valahogy úgy... :))

    "Kyubey: Paraszt"

    :C

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #9401 üzenetére

    Impresszionizmus. Avantgárd.. Pedig nem is hasonlítanak... miért is kevertem össze? Ah, még reggel volt nekem... :DDD Bocsi mindenkitől, tehát, impresszionistát írtam, de >>>avantgárdra<<< gondoltam. :B

    De egyébként az impresszionista művészet se tetszik mindenkinek. :U

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #9417 üzenetére

    Azok rendre rémálomkeltőek is voltak. :DDD De annak olyannak is kellett lennie.

    #Psych0: ... :DDD

    #hoffman_: Első sor... :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #9437 üzenetére

    Tipp: nem emlékszik soha a nevére? :DDD Nekem valami ilyesmi rémlik, hogy egyszer elnevezte valahogy, amikor először találkoztak, aztán azóta is úgy hívja, hiába világosítja föl szegény afro a tévedéséről minden egyes alkalommal... :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9439 üzenetére

    A helyzet az, hogy a Claymore-t még nem láttam (megnézendők listáján előkelő helyen van)... borítókép, és cím alapján kardos fantasy, gondolom valami komolyabb sztorival, azt mondják jó, plusz neked is tetszett. Berserk. Hadd kapjál te is agyf*szt. :))

    Samurai Champloo-t anno megnézted?

    "csak ne a sírós-kardombadőlős"

    Miéééért neee? ;]

    Egyébként meg: [link]. Csak hogy ne ismételjem magam... ^_^

    #hoffman_ : Én Naruto-nál játszottam be, hogy kb. 150 részig újranéztem húgommal az első szériát, aztán fillereket inkább kihagytam, és Shippuuden-nél újra bekapcsolódtam, és egészen a 212-ig részig megvolt másodjára minden. Nyáron ráértem, még ennél is jobban... Bár már bánom egy kicsit, az alatt egy csomó mást megnézhettem volna. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9442 üzenetére

    Pedig egy jó dráma mindig jól jön. :K :))

    Nártó... Holnaptól elvileg ismét felveszik a manga vonalát, ergo vége a fillereknek. Aztán ez is ki tudja meddig tart.. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #9454 üzenetére

    Ha beszámolót nem is írsz, azért megjegyezhetnéd mik azok, hogy megnyugodjon kíváncsi lelkem. :DDD

    #Darth_Revan: Az eddigi gyűjteményedről nincsen képed? :))
    Azért szép lehet így látni a kedvenc sorozatodat... ha lenne fölös pénzem, meg ha nem kerülnének olyan rohadt sokba... :U Eh..

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #9460 üzenetére

    Ehehe, már értem miért is nem írsz beszámolót. :DDD

    (A Bleach ismerős valahonnan...)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9462 üzenetére

    Akárcsak egy pornófilmé... Gondolom a történet is legalább ilyen eredeti, már ha egyáltalán van. :DDD Kivételesen megnéztem a japán címét... gyakorlatilag ugyanaz, szóval most nem is az angolok alkottak. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9464 üzenetére

    2:07-nél az a vágás... úristen! Dö tokszikk evendzs'eö'r.. Híz ö híró... Ez kegyetlen. :C
    Alluda Majaka, szerintem ismerős. ;]

    K-On! :R

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9469 üzenetére

    Strike Witches első évadját megnéztem én is, de második évad hiányában egyelőre nem merek nyilatkozni. Nem tudom én se rávenni magam, hogy folytassam, mert 1 részt dupla annyi ideig tartana nekem így megnézni... lassan olvasok, e mellé társul, hogy lassan fordítok. Így nem pálya... pedig le van kapva. Amúgy se tetszett annyira nagyon [bár rossz azért nem volt], nekem egy fanservice orientált, zakkant szereplők nélküli, más környezetbe beültetett NGE copy-nak tűnt elsőre.

    #SHiZUOKA: Láttam. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Már több olyan sorozatot szedtem le (főleg a Coalgirls féle változatok ilyenek), amikhez az OP és az ED mellékelve volt külön fájlként, egyébként az egyes részekből meg ki volt vágva (?). Emiatt a feliratokat mindig előrébb hoznom, vagy épp késleltetnem kellett ~90 mp-vel (az OP idejével). Ez azért érdekes, mert a Windows a részeket mindig OP+ED idejével ellátott idővel jeleníti meg intézőben (pl. a videó megnyitva 21 perc, közben 24-et mutat az intéző). Érdekes.. Tehát ez a helyzet, viszont párszor már találkoztam már olyan feliratleírásokkal, amikben megemlítették, hogy az OP és ED videók is legyenek bemásolva a részek mellé (gondolom ezért is van benne alapból a torrentben)... Na most, ezt hogy? Be van másolva, de megnyitok egy részt attól még ugyanúgy nincs benne az OP, és ugyanúgy bénáznom kell a felirattal. Jelen esetben a Bakemonogatari-nál áll fenn ez...

    "Az egyes részek mellé mindenképpen legyen bemásolva a nyitó és a záró képsorok (OP és ED) videója is!
    A feliratokat be kell másolni a részek mellé és azonos névvel ellátni. Pl.: név.mkv, név.ass
    Az adott rész mkv fájljával lehet indítani a lejátszást."

    Erre mi szükség, ha úgyse változtat semmit? Vagy az én gépemmel lenne a probléma?

    Win7, MPC-HC.
    Próbáltam VLC playerrel, no, hát ott egy másik érdekes jelenség volt... Rendesen megjelenítette a videót teljes időhosszában, viszont amikor elérkezett az OP kezdetéhez, szépen visszaugrott a legelejére. A timeline-on sem tudok beletekerni, csak átugrani az OP-t. Ergo, kell lennie valamilyen megoldásnak, hogy rendesen megjelenítse, nem?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #9481 üzenetére

    Tehát más lejátszónál szenvedni kell... :U Sebaj, eddig is elvoltam így, akkor marad ez a helyzet. Köszi!

    mod.: Jaa, hogy ez egy codec? Ki is próbálom.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #9482 üzenetére

    Na, sikerrel jártam, most már működik a dolog. :)) Habár 2 secet még mindig csúszik a felirat, hiába van elvileg az a verzióm, amihez a felirat időzítve van. Ezek szerint mégse az.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9498 üzenetére

    Az utolsó 2-re még várunk. :) A 9. rész elvileg most jön majd februárban.

    Mondjuk én még le vagyok ragadva a 4. résznél, mivel angolul kezdtem el, és szeretném úgy is folytatni. :U Egyszer csak kész lesz az is...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Totheground #9520 üzenetére

    Mindezt videózás közben sajnos aligha. Az ilyen cenzúra engem is idegesítene, no nem azért, mert perverz volnék, egyszerűen csak kiégne a szemem a sok fehértől. Az meg végképp zavaró, ha a fél képernyőt kitakarja egy fekete valami...

    Strike Witches - ami amúgy teli van fanatikus szervizzel - esetében pl. a hab, szappancenzúra nem zavart. (Pedig tudtommal abból is létezik valami hiperuncensored verzió, ahol aztán minden van, csak hab, ill. szappan kitakarás nincs. :DDD ) Ötletesen kell megcsinálni... ellenben ilyen kis rohadt denevérek (Rosario to Vampire) és társaik puszta jelenléte is elég irritáló számomra - igyekszem is az ilyen verziókat (TV felvételek) elkerülni, már amennyiben lehetséges.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9523 üzenetére

    Bizonyos verziókban nem csak azt a szerepet tölti be~chuu. :P

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9525 üzenetére

    Elefántfejes "kitakarás" az Excel Saga utolsó epizódjában is volt. Ütött. :C
    Inukami szimpatikus, eltettem megnézendőkhöz (soha nem fogok velük végezni, annyi van már... 250+ cím...).

    hoffman_ kolléga hivatkozásának hatására tegnap megnéztem a The Boondocks (A kertvárosi gettó) első részét. No igen, egyes jeleneteknél bizony jól jött volna az a cenzúra, nem szívesen nézem, ahogy az öreg himbilimbizik pucéran a TV előtt. :DDD Egyébként már hiányzott ez a csípős amerikai tömény társadalomkritika (no meg a folyékony animáció, az emberek életszerűbb mozgása). Azt hiszem szeretni fogom ezt a sorozatot... :)) És a magyar szinkron jobb, mint az angol. Sokkal.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9529 üzenetére

    Na, ebből elég is volt az első képkocka, előre félek... Majd lassacskán folytatom.

    #hoffman_ : Kőkemény amcsi a cucc... :) De nem olyan jó az eredeti szinkron, bár az alja cartoon szintnél egy kicsit jobb minőségű cartoon (olyan Amerikai fateros.. bár az is magyarul jobb, szvsz...). Amúgy japánokhoz kb. ennyi köze van. 2. és 3. évadot a Madhouse studio is (?) animálta, plusz némi inspirációt a Samurai Champloo és a Cowboy Bebop is adott Aaron McGruder tesónak. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9535 üzenetére

    Elvileg nem hagyták teljesen abba, csak "szünetelnek", mert időhiányban vannak, és más "fontosabb" projekttel foglalkoznak. Elvileg a télen majd előveszik, és folytatják, szóval legkésőbb valamikor tavasszal várható valami... talán. :)

    "nuni" az én verziómban nem volt, úgy néz ki te hiperuncensoredet néztél. :U De hogy ennek külön örülni kell... rajzolva van még mindig...

    (#9544): A zárójeles részt nem értem.. rákeres valaki google-n, kidobja mindkét helyet. :DDD Na de elég a szőrszálhasogatásból.

    #Darth_Revan: +1. :DDD

    #F34R: A tragic end és happy end jelzőket később spoilerbe írd légyszíves! :R

    #[oWn]f4te: A végén még én is elkezdem... :)) Egyszer, valamikor a távoli jövőben. Most már talán vágom miért az a címe, ami. De a DB-nek végül is akkor már teljesen vége van, lezárták a sztorit, nem? A többi igazán neverendingnek pedig még mindig nincs vége (legalábbis amiket én nézek, Bleach, Naruto, One Piece, a Fairy Tail pedig csak "most" kezdődött)...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9553 üzenetére

    Na jó, inkább visszavonulok. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Sir Pocok #9569 üzenetére

    Naruto nálam 232. rész óta szüneteltetve van, beleuntam az epizodikus fillerekbe (ilyenkor akkorát zuhan a színvonal, hiába vannak jó poénok), meg már úgyis tudom mi van a mangában. Majd ha összegyűlik megint egy huszonakármennyi nem látott rész, behozom a lemaradást, addig pause.

    Berüzerkü moviek viszont nálam is nagyon várósak. :R A trailer nagyon ütősre sikerült, a sorozatot is szeretem (az orbitális cliffhanger ellenére).

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #9583 üzenetére

    És akkor ilyen "írói review" után postoljam ide a 6-7 címből álló felszínes értékeléseimet? :DDD Pedig már majdnem leokéztam. Inkább hozzácsapom még a Clannad-ról még nem leírtakat, meg befejezem a Bakemonogatari-t. ^_^

    "Ez itt a tízpontos mondanivaló, és sokaknál ez dominál, emiatt nem tűnik föl nekik a számos buktató."

    Amiket leírtál, többnyire én is észrevettem benne, csak másképp éltem meg. Engem például kicsit sem zavart az első felében levő totális slice of life "stagnálás", amolyan: "élnek és vannak". Az emozás meg még mindig nem olyan mértékű, mint amit NGE-ben Shinji művelt. Kétségtelen, hogy jobban is meg lehetett volna csinálni - bár nekem azon kívül, hogy csöppet lassan indul be, semmi bajom nincs vele, meg mondjuk az se zavart különösképpen -, és az is meglehet, hogy nem annyira különleges, mint aminek én gondolom, majd idővel szépen lecsúszik a ranglétrán, de hogy a kedvenceim között marad, az biztos. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Az utóbbi időben lezajlott nagy Kodomo no Jikan hullám megtette a hatását, így beszereztem én is végre a Loli-pop féle verziót, és elkezdtem nézni. Feliratnak az egyetlen fellelhető Member féle alkotással próbálkoztam, de 2 rész alatt eddig többször volt kimaradt szövegrész, plusz hallásból már értek annyira japánul, hogy bizonyos kifejezéseknek tudjam a jelentését, így elég gyakori, hogy hallom, hogy teljesen mást mond a szereplő, mint ami alá van írva, de zavaró szinten. (Mondjuk ilyet már más projectnél is tapasztaltam, de most már betelt a pohár... :DDD) Néha akkora blődségek voltak a magyar subban, hogy inkább átváltottam angolra, így azzal fogom szerintem folytatni. Ha meg valamit nem értek, átváltok egy gombnyomással magyarra, hátha segít, ha meg látszik rajta, hogy baromság, akkor szótár.

    Gondolom azért tér el ennyire a kettő, mert másik csapat munkája lett magyarra lefordítva, valamint az "olvass el" (illetve AA-n a sub leírása) külön kiemeli, hogy olyan verzióból készült, ami alapvetően hiányos volt, cenzúrázott, így a mangából kellett pótolni részeket. No, hát annyi bizonyos, hogy a magyar változatra ráférne egy alapos utómunkálat. Loli-pop féle sub viszont egész jó... csak az a fránya szókincsem.

    Harmadik eset, hogy rákényszerülök az angol subra, eddig csak a Genshiken 2 befejező 4 részénél, és az Ichigo Mashimaro Encore OVA esetében volt ilyen. :U

    Egyébiránt érdekesen kezdődik, kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni. Azt hittem sokkal nagyobb perverz agyatlanság lesz, ezzel szemben sokkal komolyabbnak tűnik a téma.

    mod.: Valaki az OVA-khoz, második évadhoz tudna írni nekem egy kronológiai sorrendet? :R Az első évadot követően...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9596 üzenetére

    7. részt néztem éppen, eddig nagyon tetszik. Tényleg nem erre számítottam...
    De ezen mit kell cenzúrázni? :DDD

    #viktor900; bozont: Köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9598 üzenetére

    This is blasphemy... this is madness! (Szavaiddal, meg a perzsa követ utolsó mondataival élve. :)) )

    (#9605): Ez a kép.... :DDD

    #hoffman_ : Riruka? Eddig a világ legsablonosabb tsundere karaktere, semmit nem csinált szinte, csak puffogott. Mondjuk aranyos, nem irritáló. És annyira nem is loli, csak hangyányit alacsonyabb a többi 2 méteres szereplőnél. Talán még Rukiánál is magasabb lesz... :U Nagymellű??! Végre nem estek túlzásokba...

    ;]

    #TheChos3nOne: [link] + [link]. :) Tehát erősen off dolog itt a The Boondocks, kb. annyira, mint egy The Simpsons, vagy South Park. Egyébként hidd el, "real-life szerű nem meséből" is nagyon sok van az animepiacon, csak nem őrült mód USA (fekete) társadalomkritika, hanem más, de nem feltétlen "mese". Nem csak a Pokémon létezik... (én is ebben a téveszmében voltam éveken keresztül...)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9609 üzenetére

    A Canaan tetszett, de valami hiányzott belőle... szerintem rövid a tartalmához képest, meg bizonyos helyeken kidolgozatlan. Speed Grapher-rel mi a helyzet, megnézted azóta?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9611 üzenetére

    Jöjjön második évad, aztán nem lesz kevés. :DDD
    SG-hez UraharaShop-on van normális verzió, igaz, nem 720p. Olyan talán nincs is..

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák