Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t-real

    tag

    válasz kem #6001 üzenetére

    Természetesen nagyon akarom, barátnőmmel terveztük hogy kimegyünk, de ő németül beszél, én angolul, valahol rejtve tudtuk hogy nem sok esély van arra hogy együtt sikerül kiutazni bárhova (jelentkeztünk svájcba, ausztriába, angliába, hajóra) de azért reménykedtünk hogy hátha szerencsék lesz...hát nem volt. Arra gondoltam hogy esetleg egy takarítói állást csak kapna, és majd belerázódik az angolba, én is segíteném, de így sehova nem kell :(

    Úgyhogy most egyedül próbálok szerencsét, kezdő tőkém van, bár nem sok, bevallom őszintén nincs nagyon kedvemre mekiben dolgozni diplomával, jobban örülnék egy raktárosinak vagy nem tudom, de be kell lássam lassan, hogy nincs nagyon választásom, ha semmi nem jön össze akkor az is megteszi, valahonnan el kell indulnom!

    Gondolkozok még euwork-ben is, ők közvetítenek raktárosi melókba anglia különböző részeire, csak hát 90ezer HUF-t elkérnek közvetítési díj gyanánt. :(((

    Te kint dolgozol jelenleg? Londonról azt hallottam hogy drága is, és nehéz munkát találni a sok bevándorló miatt...

Új hozzászólás Aktív témák