Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz Balinov #2448 üzenetére

    En is voltam kint anno 2-3 honapot, hiaba a perfekt angol /amerikai :F/ tudas, munkam is volt mar a masodik heten, de valahogy sehogysem jutottam az egyrol a kettore....:(
    Mondhatnam, hogy alig jottem ki a penzembol.
    Aztan hazajottem USA-ba es azota kiruccantam Vegasba, North Carolinaba haromszor, vettem egy vadiuj Mac laptopot, holnap veszek kocsit, karacsonyra ismet egy uj 24"-es iMac-et veszek a kedvesnek ajandekba, utana Vegasba utazunk, majd ismet Carolina. Es meg igy is felreteszek havonta legalabb egy $1000-est.
    Sokat dolgozunk Kidussal, nem is a legjobb melo, de nekem kesz megvaltas volt hazaerni Ny-Europa utan...:U

    ps: Lehet ha nem adom fel UK-t 2-3 honap utan, akkor lett volna valami a dologbol, de nem vitt ra a lelek, foleg meg az, hogy kb 15 Fonttal hagytam el az orszagot a zsebemben, orultem, hogy kenyerre fussa :D

    ps: Valszeg az is hiba volt, hogy Londonban kezdtem, ami extremly kurva draga, roszabb mint NYC. Pedig New York-ban is voltam egy ideig, ott nem voltak ilyen problemak.
    De London ridiculously overpriced /szorri nem talalok ra jobb kifejezest :)/.

    [ Szerkesztve ]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák