Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jumbozorz

    senior tag

    válasz 5381 #15954 üzenetére

    A Raven a legjobb karakter nem vitás. Nagyon OP a passzívja miatt,melyet már kifejtettél. Szóval a csapatban egy helyet illene elfoglalnia. Én a csapatomban a power feltöltésre mentem. Mely, ugye az által nő, hogy megütnek a story módban, online módban, pedig ha ütsz. Szóval az első emberem a Raven volt, a második az Anime Harley Queen a passzívja miatt (20-25% power töltés+élet töltés), a harmadik pedig az ezüst Green Lantern(25% power töltés) Ezekhez hozzátettem még mindegyik karakter gearjét+ tettem még olyan gear-eket melyek szintén power töltést adtak.(körülbelül 8%-ot). Ezzel elértem azt, hogy körülbelül az ellenfél egy sima basic kombinációval(Szóval nem használ szuper képességet) feltölt nekem annyi power-t, hogy a második szuper képességemet használhassam. Nem volt ellenfél. Se a Challangeben, sem az online battle-ben. A játékot épp ma töröltem le, mert már semmi kihívást nem hozott. Addig még jó volt, amíg a gear-eket megszereztem, de abból is meg van már az összes 3 (up 4)illetve 4(up 5) csillagos is. Akartam még egy szívatós csapatot összehozni, melyben az a Flash van, ami lelassítja az időt mikor kevés az élete(Nem jut eszembe a neve, pedig megvolt..)+ martian manhunter(a basic támadásaihoz adott passzív képesség eszméletlen hasznos)+ Scorpoin..jó lett volna: D

    Nekem most 1 millió fölött volt a pénzem..rengeteget toltam a pénz duplázáskor. A legjobb pálya szerintem a pénz szerzésre a story módban az utolsó előtti vagy előtti bónusz pálya(Az első pálya az, amikor saját csapatod ellen kell nyerned). Nagyon hamar végig lehet tolni a pályákat(15-50sec volt egy pálya) 5 perc alatt 20.000 coint ad és nem kellett mást használnom csak a Ravent(Persze lvl50 Elite VII+a fentebb írt power tőltés)

    Én is szívtam az utolsó pályákon amikor nem lehetett passzívot használni. Amikor nem lehetett használni a passzívot a csapatom a következő volt : Raven+Joker(sebez, ha meghal)+A. Harley Queen (elet töltés)

    Az utolsó pálya a AO Batman ellen lesz ..na az nagyon nagyon nehéz lesz. (Batman+Joker/az a joker, mely feltőlti mindenkinek az szuperképességeit, ha megha/l+Harley Queen és jó nagy adag szerencse..: D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák