Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz kali #66008 üzenetére

    Persze kérdés hogy kinek mire van igénye ... én pl. nagyon ritkán készítek videót ha azt mondom hogy évente talán 1-2 videó akkor sokat mondtam, fényképezés az más az inkább olyan hobbiféleség :))

    Az újdonságokat pedig mindenki döntse el saját maga hogy használja e vagy sem, pl. nekem ez a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó inkább hátrány lenne mint előny, főleg hogy sok helyen íjrák hogy esős napfényben azért látszik hogy van valami a kijelző alatt, illetve ugye + meghibásodási lehetőség ! :D

    Arcfelismerés szerintem még mindig a talán legjobb megoldás ami létezik, én az ujjlenyomatolvasót sem használom nekem kissé macerás a használata ! :R

    (#66009) akooos

    Nehogy félreérts én megértem hogy az S10+ -t választottad én is ilyen voltam minden évben azonnal rendeltem meg az aktuális csúcsmodellt, csak manapság már kissé lelankadt a lelkesedésem így annyira már nem hoz lázba remélem ez így is marad mert rengeteget buktam az évek során ! :B

    Aztán ki tudja, lehet jön egy olyan telefon majd valamikor amire azt mondom hogy "ezt most azonnal akarom" de amire használom a telefonjaimat arra pl. a Redmi Note 5 is maximálisan elég lenne csak azért jobb kézben tartani egy csúcsmodellt, jobb anyaghasználat, jobb kamera, szebb kijelző és gyorsabb sebesség :K

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz kali #66008 üzenetére

    Ezt most cáfolom! Átolvastam a gsmarena tesztjeit mi8/mix3/poco tekintetében és lehet a 4k nem olyan jó, mint a samué, de nagyon dícsérik az 1080 felvételeket. Írják is, hogy nem hanyagolják el a sima fhd felbontást, amit neves gyártók már leszarnak. Azt se felejtsük még mindég rengetegen nem 4k-ban vesznek fel videót.....

    Amúgy grat a keverőpultért!

    S10-el egy bajom, hogy nem tud annyival többet, mint egy fele annyiba kerülő telefon.

    Leslien

    A véred mi?!?!....;]

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák