Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz w333 #66011 üzenetére

    Majd ha cseréled a Mi8-at Mi9-re akkor biztos a világ legnagyobb találmánya lesz a kijelző alatti ujjlenyomatolvasó. Képzeld, a Note8 arcfelismerős feloldása olyan kva gyors lett a pitével, hogy időm sincs semmit csinálni, már fel is oldottam.

    Ja és miért akarnám erős napfényben nézegetni a nem bekapcsolt kijelzőt, hogy keressem a látható ujjlenyomatolvasót? :D

    Azt hittem, hogy Aryonnál nincs rosszabb ilyen témákban, de tévedtem ;] ;]

    Én nem ugrok rá minden évben az újdonságokra, csak ha van értelme. Mix3-ra akartam váltani, de végül rájöttem, hogy hülyeség lenne, mert nem előrelépés (csak abban, hogy nagyon jól néz ki), pedig a zsebemben volt a pénz rá. Notchos telefont elvből nem veszek, mert cseszett ronda mindegyik, ezért esett ki az XS Max is, pedig szívesen használnék iphonet (és hamarosan szükségem is lesz rá).

    Majd visszatérsz még te a Samsunghoz és akkor majd megint az lesz az istencsászár :)

    [ Szerkesztve ]

  • #81733120

    törölt tag

    válasz w333 #66011 üzenetére

    Én is így vagyok, mostani mobilom nyáron lesz egy éves, és talán 5 videót csináltam vele eddig. :))
    Akinek a videózás meg annyira fontos, vegyen kompakt gépet, a mobilok itt még nem nyúlnak fel a fényképezőkhöz. :N

    Ha most kellene váltanom, nem nagyon tudnék dönteni, mert több oldal is "húz". Az új Nokiák nagyon tetszetősek, P30 és Mi9 széria is várós. Mondjuk az S10 triótól nem hidaltam le, egyedül az S10e tetszik a kompaktsága miatt, de annyit nem ér.
    Az iPhone-okra vagyok még kíváncsi, sosem volt még Apple termékem, mert a zártságuk eléggé visszataszító a számomra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák