Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Quqesz #50038 üzenetére

    3 nap készenlét melletti 10 órás kijelzős használat is kihozható úgy, hogy végig 4G(+)-on vagyok és a legtöbbet a Chrome böngészés viszi, mellette persze e-mail (2 fiók), naptár, időjárás, szolgáltatós, banki és okosórás alkalmazások, SMS, illetve 1 óra feletti 4G hanghívásos telefonálás, valamint kis fényképezés, térkép és távirányítózás is volt, ráadásul nem is csak minimum fényerőn ment, mert mozogtam, utazgattam, voltam jól megvilágított helyeken is, ahol feljebb vitte az automatika a kijelző fényerejét.
    Még így sem merült kikapcsolásig, ilyet eddig egy telefonom sem tudott, pedig volt már néhány jó akkumulátoros üzemidejű, amiken szintén minden felesleges dolgot kikapcsoltam, amikre nincs szükségem (Google asszisztens és hasonlók).
    Igaz, nagyon ritkán van ilyen, hogy huzamosabb ideig nem töltöm a telefont, ez csak egyfajta teszt volt, mert amúgy szeretek mindenhová feltöltött telefonnal elindulni, meg a Li-XX akkumulátornak jobb is a sűrűbb rátöltögetés magasabb töltöttségi szintnél is, mint mindig teljesen, vagy majdnem teljesen lemeríteni.
    Budapesten lakom és mozogtam, többnyire jó 4G(+) lefedettségű területeken, így hiába volt használva mobilnet még itthon is a wifi ellenében, még azzal sem veszítettem sokat, nem is nagyon látok mérvadó különbséget így a kettő között, ha a jó a 4G(+) térerő.

Új hozzászólás Aktív témák