Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    Ha már így mindenki megnyílt, akkor én is mesélek... Én sem tudtam érettségi után továbbtanulni. Megszopatott minket a bank és nagyon megszorultunk. Autóelektronikai-műszerész technikusnak tanultam, de mivel annyiból állt a gyakorlat, hogy lemostuk a tanár autóját, kerítést festettünk, beszívtunk közben, stb. így otthagytam, és ahol diákmunkában dolgoztam telemarketing cégnél, átmentem állandóra... Jó gyér fizum volt, 70-80k, de ez is segítség volt anyumnak. Úgy gondolom, hogy ennyit megérdemel, sokat köszönhetek neki.

    Aztán elkezdtem kicsit "lezülleni", mivel pokoli gyerekkorom volt, gyűlölöm az egész világot, minden hétvégén buliztam, szétokádtam magam, stb... A bulizós korszakot egyébként szerettem, tökre azt az érzést keltette bennem, hogy vannak igazi "barátaim", akikkel mindig együtt lógunk, bolondozunk stb... Mivel barátaim sem voltak soha, jelenleg is egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány emberben bízok meg. Ez jó hosszú évekig tartott és, bár bánom is az egészet, azért szerettem a jó kis Hardstyle, Hardcore partykat. :) Az a zene jelentette számomra a menekülést a világtól, az egésztől, mai napig a Hardstyle az életem része, még egy tetkót is csináltattam, amire, ha ránézek mindig jó érzés fog el, a szép emlékek... Aztán elkezdtem edzeni, gyúrogattam, feljött 10 kiló izom, amire büszke is vagyok (nem vagyok öntelt, de elég jól nézek ki), akkor meg az összes pénzem fehérjére, stb-re ment el...

    Mostanság jött meg az eszem és már vannak terveim is. Jelenleg egy vagyonőri tanfolyamot végzek, rengeteg helyre tudok/tudnék majd menni. 24/48-ban gondolkodom, ugye akkor minden 2. és 3. napom szabad. A szabadnapokon pedig konditerem + ökölvívás, ami azóta az életem része lett és legalább annyira szeretem, mint a Hardstylet. Továbbá elkezdek majd egy CNC esztergályos tanfolyamot, tehát tanulni fogok, és végre normális fizetésem lesz, a jelenlegi 150 épp-hogy elég. A CNC-snél már kinyílik a világ 300 nettó alap még itthon is, úgyhogy remélhetőleg végre normális életet élhetek majd. Persze jogsit is akarok, felsőfokú angol nyelvvizsgát, autót, ilyesmi... El szeretnék indulni a Magyar Bajnokságon is, már annak is örülnék, ha a sok tapasztalt versenyző ellen kihúznám a 3 menetet. :D Vannak álmok, tervek, na. :) Igyekszem mindent szépen-lassan megvalósítani... Egy jó barátom mondta nekem, hogy "sohasem késő"...

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák