Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz w333 #20878 üzenetére

    Hát az enyém kapta rendesen, rá is ültem jó párszor de semmi nem történt vele, feszegettem is kicsit (normális határokon belül) de arra se történt semmi. :) Kezdem elveszteni a hitem a srácban. :DDD

    (#20879) legiaap

    Ez egy érdekes kérdés és komplex választ vár. :D

    Anno OnePlus One-ra Nexus 5 -ről váltottam. Nem bántam meg, hozta a nexus szintet, megbízható volt minden szempontból.
    Most a OnePlus Two-ra Nexus 6-ról váltottam. Na itt nem mondható el ugyan az. A stock 5.1 so-so elfutkorászott de nem is volt rajta sokáig mert inkább felment beta vagy community-s MM, na ott már voltak bajok. Lassulások, akadások, a telefon is melegedett, az üzemidős is csökkent. A kérdés az, hogy a nem optimalizált rendszer vagy esetleg az S810 miatt produkálta-e.
    Elméletben stabil MM már szépen fut a Two-n is de erről nem tudok mit mondani.

    A hivatalos frissítésekben az eddigi tapasztalatok alapján lassúak. Viszont mivel közel stock a rendszer és a bootloader is nyitva van alapból így Community-s (custom) ROM szinte egyből van rájuk.

    Nekem nagyon bejön, Ha nem változik semmi és nem bukik ki nagyobb hibája akkor Július elején rendelek egyet a G4 mellé vagy addig lehet ealdom a G4-et is. :D

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák