Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz w333 #17665 üzenetére

    És ezzel megint ott vagyunk ,hogy aki nem tud tudatosan Androidot vásárolni az inkább leperkál 2x annyit egy almáért miközben ugyan azt a stabilitást és sebességet megkapta volna. :)

    Én meg játszani nem nagyon játszik, van fent pár játék, meg is lepődtem ,hogy reggel játszottam egy kicsit az NFS NL-el majd az imént újra elindítottam és pöcc nélkül folytatta onnan ahol jártam pedig elég sok mindent csináltam azóta.
    Ez is meg a DH5 valamint a Heartstone is szépen fut, ezekkel is csak ritkán játszok.

    "Droid egy PC" míg "iOS az Xbox"
    Ez még igaz is lehet.
    A Droidon mindent megoldhatsz és ugyan úgy játszhatsz is rajta ha erre húz a szíved.
    Az iOS viszont csak arra jó amire a gyártó azt mondja de azt hiba nélkül teszi még ha ez kevés dolog is.

    Nem csak most váltogatom gyakran hanem mindig gyakran váltogatom. :D
    És ez nem azért van mert mindegyik szar, hanem mert én felfele megyek a létrán és inkább keveset költök mint, hogy egybe kiperkáljak 200 ezret.
    Így ha jó ajánlatot kapok akkor eladom még ha fájó szívvel is mint az M8-am a múltkor.
    Na meg nekem ez a fétisem.. mindig van újabb és mindig van új ami jobban érdekel de van, hogy 1-1 készülékhez csak 3- 4 másikon vezet az utam. :)

    Isten éltessen!

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák