Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szeretek "turkálni" mások alkalmazásai között, nagyon sok hasznos programra sikerült már így rátalálnom. Ezért is gondoltam, hogy nyitok egy olyan fórumtémát, ahol aki szeretné, belinkelheti, hogy melyek azok az alkalmazások, amiket használ akár jelenleg is, vagy akár használt, de most éppen pihenőpályán vannak. Remélem nem hal meg a fórum, és sok fórumtárstól kaphatunk ilyen listákat és mindenki fog tudni csemegézni belőle.

    Tudom, hogy a Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik-ban szoktak lenni olyan fórumtársak, akik kilistázva beküldik az éppen használt alkalmazás listáikat, viszont egyrészt ritkák az ilyen alkalmak, másrészt szerintem jobb helye lenne egy ilyennek külön fórumtémában nem bezavarva a kibeszélő topikot.

    Jelenleg két alkalmazást ismerek amelyek listázzák, hogy éppen milyen appok vannak a készülékünkön:

    - AppBak
    - List My Apps

    Nekem a List My Apps jobban bejött az egyszerűbb szerkeszthetősége miatt, vágólapra másolja a programok és csomagjaik nevét egymás alá, míg az AppBak egymás után szerkeszti ezt egy txt fájlba. Azonban az tűnt fel nekem, hogy az AppBak alkalmazás részletesebben listázza ki a fellelhető appokat, belefoglalva a rendszerprogramokat is, míg a List My Apps csak a letöltött programokat listázza. Így lehet választani a részletesebb de nehezebben szerkeszthető, vagy a kevésbé részletes de könnyen szerkeszthető közül mindenkinek a saját szája íze szerint.

    Kérlek, hogy amennyiben egy programmal kapcsolatban kérdésed merülne fel azt ne itt, hanem az erre szolgáló Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik-ban tedd fel.

    Jó "turkálást" és fórumozást kívánok mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák