Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz citkar #131055 üzenetére

    Pont az általad idézett folytatásában írtam hogy a 210 is határ fölött van, mindegy hogy tréfa vagy nem, annyit nem vagyok hajlandó egy telefonálásra is használható tárgyért fizetni.
    Ahogy írtam is, a redmi4 prime-ot nézegettem, másfél-két hónapja még szállítással mindennel meglehetett volna 160$-ból, na az az összeg még a komfortzónámban van. De abban a pillanatban nem volt lehetőségem megvenni. Bő egy hétre rá meg elkezdték kegyetlen módon felnyomni a xiaomi árakat mindenhol, most 180$ körül lehetne hozzájutni, de az már nem instant get ár, ezért nem is rendeltem meg. Többek között azért sem, mert bár az említett mindenestől 210$ a célösszegem fölött van, de azért az egy nem rossz paraméterekkel rendelkező készülék, még esetleg előfordulhatna hogy ennyit rászánok. De mivel igazából nem vagyok rákényszerítve a cserére, ezért itt meg a magamhoz képest magas ár miatt nem léptem még. Ráadásul még azt is be tudom adni magamnak, hogy nem fekete, azért most már végre szeretnék megint egy fekete/sötét színű telefont, pláne ha már ennyit költök rá. Úgyhogy most nyugton vagyok, valószínű nem veszem meg a fehéret.
    Ha lenne 160 körül fekete/szürke redmi4 prime akkor azonnal, illetve ha fekete Z2-t mutatnátok bruttó 210-ért akkor fájó szívvel de rácsapnék arra is.
    Egyszerűen nincs olyan redmi (_nem_ note) amit most megvennék. A 4A nem játszik, nagyobb lépéssel kellene előrelépni, és 2 giga ramosra már nem váltok. A 4X 3 gigás szintén nem, 4 prime árat kérnek érte, nem is értem az árakat. A 4 prime meg azért az árért szintén fura, mert nem sokkal többért azért jobbakat is lehet venni, nem tudom ezeket az árakat ki alakította ki, de így az veszett el a redmikből amiért királyak voltak. Meglátjuk majd a redmi5 mit mutat és mennyiért...

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák