Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petike2014

    aktív tag

    Üdv Urak!

    Véletlen meglepetés. 2 órája megjött a DG800-am amit 17-én (vasárnap éjjel) rendeltem, antelife spanyolból.

    39% töltöttség, mindenen fólia, érvényesítő matrica stb.., tehát original, új. Alapból a legújabb júliusi szoftver.
    Amit lehetett kipróbáltam és minden hibátlan, minden működik. Ami már most hiányzik a háttér világításos nav gombok és az értesítő led. A kamera erős közepes (még a coolpadhez képest is), de nem használhatatlan, a vakuja erős, rendben van. A beszéd hangszórója picit halk és szinte csak magas hangok vannak benne (collpadba rendes basszus van szinte). Wifi térerő legalább 1 pálcikával kevesebb,2g térerő egál coolpaddal. Beszéltem vele 30 percet gyorsan burn-in tesztként, recsegés, szakadás egyik félnél sem jelentkezett. A készülék veszett gyors, főleg ennyi pénzért (35e-be állt meg). Kijelző betekintési szöge jó de nem 180 fokos, 2 pontos érzékelésű csak panel ráadásul ha közel vannak az ujjaink eléggé összekavarodik ami pl. pinch to zoomnál gond, megszokást igényel. Igyekszem egy részletesebb , fotós, tényeken alapuló tesztet összerakni majd a közeljövőben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák