Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz tfalcon96 #80679 üzenetére

    Engem érdekelne a kedvezőbb ár, mert még csak 145USD-ért láttam a sima Hongmit (130 körül tetszene...). Egyébként nekem is jobban bejött a sima, mint az 1s (a sima most sógornál van, nálam pedig az 1s).

    Laza... írását használom fel a saját tapasztalatokkal kiegészítve (1db Hongmi 2db Hongmi 1s alapján). Értelemszerűen ami az egyiknél "+", az a másiknál "-", tehát nem ekkora a különbség, csak duplán felsorolva látványosabb - ezt én inkább mellőzöm.

    MTK:
    + hosszabb üzemidő - kb 15-20%, ami nem a készenléti idő esetén mutatkozik meg, abban egyformán alacsonyan fogyaszt a kettő, hanem amikor pl böngészel, vagy más, a processzort jobban igénybe vevő tevékenységet végzel
    + hűvös - a Hongmi 1S igazán tud melegedni
    Snapi:
    + jobb, stabilabb GPS - semmi gondom nem volt a sima Hongmi-val sem
    + gyorsabb proci - egy esetet sem tudnék felsorolni, amikor ez számított volna nekem
    + újabb android - ez sem érdekelt engem túlzottan

    Kamerában nem érzékeltem semmi különbséget, ahogy SIM bug-ot sem tapasztaltam, sem pedig Telenor problémát, pedig az a fő kártyám

    Szóval én nem értek egyet a túlhangsúlyozott különbséggel, de ha most elém raknák a két készüléket, hogy válasszak, én az MTK-sat vinném.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák