Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz junkpod #65765 üzenetére

    Szia! Pontosan erről beszéltem! Az ki hogyan néz egy fényképet nagyon szubjektív! A másik dolog meg is kellene tanulni ezekkel fényképezni! Tegnap próbaképpen lőttem ~50 képet egyenként végignéztem. Volt egy csomó homályos, egy része életlen, sötét, DE ez nem a gép hibája hanem a kezemé! Mivel ugyanebből a sorozatból volt teljesen éles élvezhető kép is! Persze nem várható el senkitől, főleg a tesztelőktől hogy tudjanak fényképezni(viszont nem kellene véleményt mondani) ami azért valljuk be őszintén egy szakma! Egy tény az is, hogy a telefonokat nem a felhasználó helyetti gondolkodásra tervezték! Bár "okos telefon", valamint sok embernél többre képes :P de ne várjuk már el azt, hogy helyettünk gondolkodjon! Igen is használni kell a fényképezőgép beállításait, akinek meg remeg a keze az használjon támaszt (vagy vodkát :K ) Ha egy géppel egyszer sikerül éles képet csinálni akkor a rossz képekért a felhasználó "luzer" a felelős! Persze van olyan mint nálam is ~3éve járt egy amit vissza is küldtem annak sajna valami fix fókusza volt és soha nem csinált a fókuszon kívül éles képet, de azért ma már nem itt tartunk! Na meg az árkategória is akkori 100$ alatti ár volt!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák