Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • l33tus

    csendes tag

    válasz TRob1 #7425 üzenetére

    Mondjuk én is a "minden zeném legyen nálam, mert ki tudja mikor mit lesz kedvem hallgatni" elvet vallom :))

    De arra meg a 8giga is kevés lenne, tehát nincs nálam szinte semmi zene. Így legalább könnyű választani :D

    "mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

  • Bavid

    senior tag

    válasz TRob1 #7425 üzenetére

    LOL kösz szépen, tény, hogy fiatal vagyok, de azért ennyire nem (18). :U Természetesen nem egyszerre játszok 35 játékkal, de az olyan játékok, amik hosszúak pl. angry birds, space physics, spagetti marshmallow, egy idő után unlamasak, de viszont fenn hagyom őket, mert be akarom fejezni. Aztán vannak az egymással versenyzős játékok, ahol a high score-ra játszunk (doodle jump, speedx 3d) és a komolyabb 3ds játékok, amikhez idő kell, de én elég okat utazok/várok, szóval néha ilyenekkel is játszok. És miért törölném le a játékot, ami jó, attól, hogy most nincs kedvem játszani vele? És mi van ha 2 hét múlva lesz? A telefonon elfér...
    Zenék meg: 1) utálom a kábelt dugdosni (plusz átrendezi a telefon a programokat, ha az sd kártyára kezdek másolgatni), 1x felrakom a zenéimet, utána ha kell 1-1 szám azt is dropboxal oldom meg.
    2) sok zene kell nekem, mivel amatőr dj-ként sok számmal dolgozok, ezek mindig elérhetőek kell, hogy legyenek.
    3) a lakatlan szigetes példa meg egész jó, mostanában elég ritkán vagyok otthon, így a pc közelében, van, hogy "napokig se látom".
    Lehet én vagyok túl speciális, de ez van. :))

Aktív témák