Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz internetezoo #138480 üzenetére

    Ez egy MIUI global ROM (csak global de azon belül stable és dev is) sajátosság amúgy (meg van még pár ROM úgy emlékszem amiben ez "beépített"), egy FB appon kívüli ROM-ba épített rendszerapp nézi a frissítéseket (hogy van-e) és pattintja fel azonnal ha van - de háttérben, értesítés nélkül.. az a fejlesztők ideája hogy így mindig friss az app és így a user sose fog nem naprakész appot használni vagyis sose (vagyis kevésbé valószínűleg) lesznek hibák amiket a user észrevesz mivel mindig naprakész az app (FB & FB Msg) szóval - amolyan Üvegtigrisesen "ez neked jó" - de ezen felül kínosan aggályos, hogy egy rendszerapp "beleszól" a Play Áruházas beállításaidba, ez meg már "morálisan ingoványos". Cink. Amikor MIUI-t használtam én is tiltottam ezeket az appokat. Meg mellette egy valag mást is ami MIUI-val kapcsolatos..

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák