Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Aurig@ #132799 üzenetére

    -Anno, még az SGS2 -met úgy bealtatta, hogy csak Odin tudta felébreszteni.
    -Rendszeresen, önhatalmúlag átveszi a bejövő VOIP hívásokat.
    -Nehéz elnémítani.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Aurig@ #132799 üzenetére

    A lgujabbat tettem fel, minden hivas utan bamulhatom a reklamot.
    Ment helyere egy kb. 2 eves verzio, ebbe nincs ilyen. Lehet egyedi eset, nem tudom. Pc-n, win es linux alatt is a kontaktok alatt folyamatosan megy a reklam de az nem zavar, kicsike meretu, telefonon a teljeskepernyos az igen.

    Somatom, nalam ilyenek meg sose voltak.
    Valamint, most nem lapozok vssza, jol ertem neked van olyan gondod hogy butatelo lehet-e telefonszam igazolo eszkoz, az asszonykam 2 eve hasznalja igy. Csak wifikepes tabletje van, simet a kornyekere se lehet rakni nemhogy bele :) , a tableten Viber telepit, sms-t ker igazolasnak, sms-t butatelon megnyit, kodot a tableten a Viberbe bepotyog es finito. Masodlagos okoseszkozt, pc-t ezekutan pofonegyszeruen, egy qr kod beolvasasaval pillanatok alatt lehet hozzaadni a fiokhoz.
    Ennekem 4 eszkozomon van Viber, egy telo, egy tablet, egy win es egy linux. Hiba nelkul evek ota.
    Mokas amikor a melohelyemen keresnek es egyszerre csorog a tab, a telo es a PC.
    A kezelofelulete aranylag hasznalhato, pc-n lekezel minden hangeszkozt, nalam a hangszoron csorog, a Sennheiser usb headseten hallom a dumat, es valaszthatok a headset vagy a kulso mikrofon kozott.

    Szerk, mgneztem, be van kapcsolva nalam a viber-in, ennek ellenere meg sose produkalta az altalad jelzett hibat.
    Senki nem allitotta hogy hazudsz, a forumok 80%-a arrol shol hogy ugyanazon kornyezetbe ugyanazok a szoftverek teljesen mashogyan es hibasan mukodnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák