Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz fdisk #112455 üzenetére

    Waze.
    Én ezért nem veszek fizetőst. Ott a waze, vagy a nokiaán megjelent navi is. A nevét nem tudom. Ja, de, a here drive... :DDD

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • eurolac

    senior tag

    válasz fdisk #112455 üzenetére

    Szia! Én is megvettem pár hete az akcióban. Valóban nem tervez valami optimálisan a Sygic, én is jobbnak gondoltam. Az útvonaltervezésnél ki kell próbálni mindhárom variációt,(gyors, rövid, optimális) akkor lehet javítani a helyzeten.Én optimálisan hagytam. Annyi pénzért élettartam licencel azért nem bántam meg. Kell, hogy legyen a mobilon egy offline navinak is arra az esetre, ha az online naviknak nem lenne elég térerő és a képernyőn egy fehér semmiben utaznál.
    Kipróbáltam hosszabb ideig a Here We Go-t is, az is tudott olyan kitérőkre vinni, amit nem is értettem. A kommentjeiben más is panaszkodott rá a Play-n, hogy elmentek vele külföldre, aztán megutaztatta őket rendesen.
    Én is azt vettem észre, hogy a sima Google Térkép navigál a legoptimálisabban online módban.
    A Waze előnyére mondhatók az előrejelzések.
    Azonban ha pl. elfogyna a mobilnetem, vagy olyan helyen utaznék ahol nem vagy nagyon gyenge lenne a térerő, jól jön a Sygic. A célhoz így vagy úgy, ő is elvisz. Előnye még, hogy a beállításokat, kedvenceket, stb. lehet Dropbox fiókba menteni és visszaállítani.

    Eurolac

  • vacs

    veterán

    válasz fdisk #112455 üzenetére

    Sub-ZeRo: a Waze nem megy offline, ezért ne keverjük ide! ;)

    fdisk:
    A google maps-nek nagyon jó, friss a térképe (világszinten is), mióta offline is használható a többi navi app (részben vagy teljesen) kiváltható vele!
    Ha le van töltve a térképe offline, de adsz neki mobilnetet, akkor tájékoztat a friss forgalmi helyzetekről is és ilyenkor csak pár kb adatot használ!

    Magyarországra az NNG (régi nevén TopMap) a legjobb térkép (iGO használja), a TomTom és a Here a nyomába se ér, hangsúlyozom, hogy magyarba (a Sygic TomTom térképet használ)!

    Ez bizonyított dolog, mert a frissen átadott elkerülő szakaszok stb az NNG (Topmap-ba) szinte azonnal bekerülnek, míg a másik kettőbe csak kb fél éves csúszással (vagy még később)!

    Magyarországon az ingyenes iGO Szülinapp még mindig jobb választás (természetesen csak akkor, ha letöltöttük amíg lehetett), mint bármelyik friss Here/TomTom térképes navigáció! :K

    [ Szerkesztve ]

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák