Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz beg #104002 üzenetére

    Értem. Akkor ezt a zipsigner appot megnézem, hogy mit is tud és mire lesz jó nekem.

    (#104003) Somatom
    Régebben Dolphin-t használtam, de azt vettem észre, hogy az idő előrehaladtával egyre jobban lefogta a telefont és melegedett is mellette. 1-1,5 éve átálltam a Firefoxra, ami nem volt rossz, de pár hónapja átálltam a Chrome-ra. A könyvjelzőket szépen tagolva tudom tárolni (ez a korábbiaknál sem volt probléma), és rendben szinkronizál is a PC-vel.
    Lastpass addon-nak gondolom akkor van értelme, ha több eszközön használom. Pl. PC-n frissül a jelszókészlet, akkor az a telefonon is frissüljön. De tudomásom szerint pár hónapja prémium tagnak kell lenni, hogy több eszközön is használható legyen a lastpass. Mert korábban működött több eszközön is, aztán egyszer csak jött az email. Havi előfizetésként meg nem éri meg számomra.

    Amúgy a lastpass-t elsősorban jelszó megtekintésre használom. Ugyanis sokszor vagyok olyan helyen, ahol nem tudom elmenteni a jelszavakat, így azokat mindig ki kell lesnem az appból. :)

Új hozzászólás Aktív témák