Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no1r

    őstag

    válasz #79335424 #103506 üzenetére

    én már betáraztam...
    és be is ültem az egyik B középbe (persze nem a fanboy táborba) :D

    a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

  • Yeffy

    veterán

    válasz #79335424 #103506 üzenetére

    :D

    air:
    ha netalántán tudsz módot, ahogy egy valamire kitalált program/szolgáltatás, jelen esetben a backup úgy működik, ahogy szeretném/kellene, csak én nem tudok róla, örömmel veszem a kiigazításodat (amit egy emberen kívül k.rvára nem tett meg senki :U ), és mivel állításaim nem szentek és sérthetetlenek, belátom, elfogadom, ha hibáztam. ellenkező esetben tartom a véleményemet, a burkolt lehülyézésem ellenére is ;) (tán csak nem fanboy?)

    nyisziati:
    örülök, hogy nem csak én látom így. mivel a drága kugli nekem is összevissza mixelte, kettőzte, nem rendesen kezelte pl a névjegyeimet, mióta felvettem az új acc-omat, így nekem is ki kéne takarítanom őket, és vcf-ben lementneni. csak épp időm nincs rá. well done, google :))

    es4:
    ez is milyen már b.sszameg, gusztustalanok ezek a reklámok. bár az ilyen, nem túl szembeötlőek nem olyanok, mint amikor YT videóban totál random módon, többször is felugrálnak totál nem odaillő reklámok :W párszor már majdnem földhözb.sztam emiatt az elvileg törésálló telefonomat, csak nem akarom külön tesztelni ezen funkcióját. lőném tarkón, aki ezt kitalálta.
    egyetlen dolog miatt kellene root a telómra, csak most "nem tehetem fel". S3-nál még lehetett "büntetlenül", garivesztés nélkül rootolni, az AdAway-t használnám. a létező legf.szább blocker. és tényleg mindenhonnan kiirtja az ilyen szarokat. feltettem próbaként valami AdGuardot, állítása szerint a trial alatt valami 8k reklámot fogott meg, ami szerintem konkrétan egy f.szság. k.rvára ugyanúgy vannak reklámok mindenhol, gmail, appok, stb, plusz a YT beugrálók is. de legalább annyi szerencse volt, hogy van ez a trial lehetőség, ami alatt rájöttem, hogy a tököm sem fog ezért pénzt adni :))

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák