Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz devil-k #90817 üzenetére

    Soha, senki nem mondta, hogy streamelésre való.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • blakey

    titán

    válasz devil-k #90817 üzenetére

    Nem a CE hanem inkább az adott box hibája, ugyanis, ha az adott box megkapott minden licencet akkor a Kodi bizony mindenképp tudni fogja, ott a Shield, Fire TV, mint példák, tehát Kodi alól is megy a Netflix 4K, Dolby Vision/Atmos, ahogy az HBO Max is. Ha a CE-nél meglenne minden licenc akkor bizony minden működne. Saját tartalmak fogyasztására a CE egy kiváló alternatíva. 2 hónapja megpróbáltam átreformálni a lejátszási szokásaimat és ennek tükrében az Apple TV (ami 7 éve stabil, csak a hardvert frissítem :) ) mellé, a Vim3 Pro/L helyett beüzemeltem egy Fire TV Stick 4K Max-ot, jól beállítottam, meglepetésemre a Maven féle Kodi majdnem CE szintén kezeli a dolgokat, a majdnem a bitperfekt hangok hiánya, a hangok furcsa kezelése miatt van, videó szempontjából tudja azt, amit a CE. Szerettem volna melléjük egy jó zenelejátszót, és emiatt sokat gondolkodtam, nézelődtem, aztán 2 hónap után úgy döntöttem, hogy nem veszek újabb eszközt, beállítom a CE-t mint zenelejátszót, ez a hétvégén megtörtént, CE20-at tettem fel a VIM3 Pro-ra, mindent beállítottam, az elmúlt hónapok de akár 1 év PlexKodiConnect bénázások után úgy döntöttem, hogy azt már nem akarom használni, így a DLNA-t használom (de csak a szinkronizáció miatt) CE alatt, illetve csak videók esetében, ha valamilyen sorozatot folytatni szeretnék, mert a követés így is működik, a zenéket meg úgysem kell követni, így azt adatbázisba mentettem, illetve a magyar kiegészítők is elég fontosak, ezért azokat is feltelepítettem, nos, van normális zenelejátszóm, minden úgy szól ahogy a forrás megköveteli, jó és gyors a kezelés, tehát nálam a CE+külső DAC kiváló zenelejátszó lett, persze még nem tudtam tüzetesebben tesztelni, hogy minden hang a helyén van-e, de amiket eddig meghallgattam azok mind jók voltak, a DAC megfelelő jelet kap. A CE alatt futó Kodi Nexus meg sokkal jobb, mint a droidos társa, azt nem tudtam normális működésre bírni, kiegészítőket nem tudtam telepíteni, nem működött néhány megszokott kiegészítő, stb, CE20 alatt eddig minden jónak tűnik, ma egy picit tesztelek, hogy a videókkal mi a szitu, de a Netflix tegnap jól működött.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák