Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz DJGABI #66329 üzenetére

    Szevasztok!

    Visszakeresve a fenti posztot, úgy tűnik így 3 év után az X96 Air kezdi megadni magát.

    Ahogy többen is írtátok elhanyagolható a fogyasztás, ezért kb 0-24 idlében ment. Múltkoriban az MX3 légegér szűnt meg működni*, átdugtam másik USB portba, úgy tűnt oké (de abban mondjuk pendrive volt), na tegnap kivételesen kikapcsoltam, ma vissza, azóta se kép se hang, a 3 darab USB-ből egyik sem működik...

    Van most valami ajánlott gép? [link] Ezt néztem ki, ELEC rendszer nem érdekel, inkább droid alatt legyen gyors, erős.

    Légegérnek mi ami ajánlott? Van valami TV box aminek tanítható a be/kikapcsolása légegérre? Mert ezé nem!
    Ezek a boxok tényleg ennyire gagyik? Wifin 3 méterre a routertől 1-es jelerősséget ír. Vagy mit kössek TV-re? Van NAS-om, komolyan bármi jó, csak vigye. Vegyek egy rohadt windows minipc-t? :(((

    *- ja arról már nem is beszélve, utóbbi időben zabálta az elemet a távirányító, 2 hét alatt leszívta utoljára, oké, egyszer-kétszer leesett
    - másik: rendeltem régen egy [ilyet] mondom ha már bluetoothos akkor kiváltom a receivert, ahha! leírás szerint csak Fire TV Stick-kel megy. és hát valóban, hiába kerestetem, nem hoz semmit a bluetooth párosításkor

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák