Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Joshi #97207 üzenetére

    A reklám nem ajánlás. Az, hogy leírom, hogy az első box amint fut a CE alatt is a DV, egy információ mely sokakat érdekelhet. Nem szoktam reklámozni, ajánlani is csak akkor szoktam, ha konkrétan rákérdeznek1-2 termékre. Ha meg mindenképp CE-hez ajánlanék, akkor elsősorban SBC-k lennének, Khadas, Odroid, Radxa, Bananapi, stb. A Ugoos AM6B+-on a DV egy lelkes csapat próbálkozásának eredménye, sajnos nem túl jó, egyelőre. Korábban írtam, hogy egy Andriod frissítés bármikor keresztbe tehet a CE-nek. A kernelek folyamatosan frissülnek, változnak, a 210-es kernel megjelent egyik Homatics béta frissítésében, teljesen hazavágta az Androidot és a CE-t is, közben CE esetében is megjelent a 210-es, előjött 1-2 hiba, javítva lett, majd jött egy újabb Homatics frissítés, itt már az Android használható, hibák feltárása filyamatban, ennek egyik eredménye, hogy a CE-n megszűnt a 4K lejátszás és eltűnt a Dolby Vision. Ezekből ti nem sokat tapasztaltok, mivel nem vagytok tesztelők a Homatics-nál, nem vagytok a CE fejlesztői csapatában, és egyáltalán nem jelenti azt, hogy bárki megkapja a mostani béta fw-t ebben a formában, azt sem jelenti, hogy a CE nem fog működni. Mindkét oldalon folyik a problémák megoldása.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák