Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz kenand #47725 üzenetére

    Igen, azok a Tanix miatt, mert a tx3 minivel egyezik pár gomb. Csak én most nem alap CE-vel szórakoztam hanem egy piszkált verzióval és abban nem ment.
    De nem tudom hogy a dualba melyik verziót tegyem, a CE-ben ez a táv lagolás nagyon zavar.

    Az androidot is megreszelgettem, szépen viszi a videókat, kodi XBMC-re cserélve, azzal minden megy.
    Akinek kell könnyen aktiválhatja az AFR-t is, alapból kikapcsoltam.
    Youtube akár 4k-ban is megy. Fent van az MXplayerből egy jó verzió és egy jó kis lightos böngésző is a chrome mellett. Egy másik launcher van rajta, egyszerű de normális, semmi csicsa. Viszont ez is gyors, akadásmentes így. Szóval egész használható lesz a Magicsee N4 és N5 androidos része is
    ( az N5 kijelzőt nem tudom megy-e, nem tudom kipróbálni, de CE alatt megoldható házilag, a droidban meg nem tudom működik-e.)
    A rendszerek közötti váltás működik, ha valaki mindig droidot akar az is megoldható, androidból a kikapcsoló gombra csak alvóba megy el, és bekapcsoláskor a droid jön vissza. Ha hosszan nyomjuk a gombot, vagy a reboot appot használjuk akkor indul a CE, és addig az indul amíg nem megyünk vissza a droidba. ( Csicsóka reboot addonjával :R )
    Azaz ott folytatja ahol abbahagytuk.
    Még bellításokat finomítok és felteszem valahová a mentett verziót, csak leírást is kell hozzá csinálnom.

    ( Már néhány 905X-hez és K1pro-hoz is van dual csak minden kell finomítgatni)

    Sajnos az időm igen karcsú mostanában erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák