Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Ha valakit érdekel még a youtube kiegészítő mizéria, itt egy kis saját tapasztalat. 17.6-os Libreelec van a boxon nálam, amire ha felteszem a legújabb, 5.5.1-es youtube-ot, akkor be lehet lőni az 1080-as felbontást, de minden keresés, minden találat megnyitása több percig tart, így gyakorlatilag használhatatlan nálam. Próbálgatva régebbi YT kiegészítők telepítgetését, azt tapasztaltam hogy az 5.5.x és 5.4.x mind ugyanígy viselkednek, borzasztóan lassúak. Az 5.3.x verziók már gyorsak, csak az a gond velük hogy a DASH-t nem tudom normálisan beállítani, nem látszik a DASH proxy, így nem tudom engedélyezni, tehát a max felbontás 720p. Vagyis, ami elindul, mert egy rövid keresés során belefutottam több olyan videóba (jellemzően külföldibe), amik invalid parameters üzenet dobot és nem játszott le. Az a néhány magyar videó, amikre rákerestem azokat lejátszotta. Ez így nem megfelelő számomra, gondoltam szétnézek android oldalon. A droidra már rég fel volt telepítve az SPMC, csak valahogy sose foglalkoztam vele. Droid indít, SPMC-t kiválaszt, letöltöttem rá a youtube kiegészítőt, ami az 5.5.1-es, tehát a legfrissebb, pont mint az LE-re. És láss csodát, villámgyors. Mindent lejátszik, néhány másodperc alatt végez a keresés és a találatok is szint azonnal betöltődnek. Szóval nem a kiegészítővel van van a gond, hanem a Libreelecbe nem sikerül normálisan beépíteni. Már csak az 1080p felbontást kéne beállítani. De a youtube beállításaiban ott az MPEG-DASH menü, de inaktív, nem lehet bekapcsolni a USE MPEG-DASH menüpontot, és ugyanakkor az inputsream adaptive kiegészítőt sem találja a a kiegészítők keresésénél :F Valahogy lehet erre manuálisan telepíteni ezt a kiegészítőt?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák