Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Malibutomi #7098 üzenetére

    Ha ezt veszed, a 800$ tökéletesen megfelelő ár. A titánt szépen be le kell vinni 750$-ra és kész. Egyik oldalnak se érdeke az árverseny egy haldokló piacon. Szépen beárazzák egymáshoz a VGA-kat. És ha igaz, amit a hírben írtak, akkor a GTX780-hoz képest reális lehet a 800$. Csak épp nem száll vele árversenybe.

    Ha megfigyeled, az utóbbi időben nem nagyon van árverseny. Ha valahol kialakul egy árrés, nem csökkentik a felette levő kártya árát, hanem benyomnak egy új kártyát...

    ceaser: PhysX - nem éri meg! Kevés a szoftver ami normálisan használná, szerintem nem éri meg költeni rá.

    Indulj ki abból, hogy én 24k-ért vettem postával, vizesblokkal együtt GTX 275-öst, ami max 30%-os GPU-terhelés mellett viszi a legkeményebb PhysX-es jeleneteket is.

    Azzal, hogy most az AMD egy csomó játékot támogat, igaz lesz ez visszafelé is?

    Igen, és nem. Elvileg nem lesznek olyan kódok, amik direktbe megszívatják az nVidia felhasználókat, viszont értelem szerűen számukra nem lesznek elérhetőek a radeon-specifikus optimalizációk és a GCN-re írt PhysX-szerű effektek (lásd TressFX). Persze bekapcsolhatják őket, csak megfekteti a gépet, mert nem arra a vasra íródott.

    Hoppá! Akkor bejött amitől féltem! Csak ezt még így senki nem (merte) írta le! Köszi, mert megerősítettél abban, hogy ne kezdjek el eszetlenül költekezni!

    Ez nem igaz, hisz én is tudom ezt, és tudtam ezt évekkel ezelőtt is. Roadmap-ekből és ABU elszórt jövendöléseiből építkeztem. A VGA-mat ugyan lecseréltem tavaly év elején, de annak fizikai okai voltak, ugyanis útban volt az emeletes DVI. A sors fintora, hogy hosszú távon a GCN-re váltás könnyebbé teheti a kivárást...

    Gondolom a majdani új szériára gondoltál (nem fogtam még fel a 9-es széria számozását)

    Igen, azért is nem írtam, hogy 9770 meg 9870, mert én se tudom, viszont a számokból tudsz következtetni, hogy melyik szegmensre gondoltam. Mondanám, hogy húzz majd egy 7970-est, de nem tudom, hogy a Kaveribe kerülő GCN (2.0?) mennyire szeretné az együttműködést egy korábbi verzióval. Bár anyagilag kétségkívül azzal járnál legjobban.

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák