Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz Jacek #45018 üzenetére

    Látom méj nyomot hagytam benned.Ezért én kaptam egy hét pihenőt.(nem mintha érdekelne)
    Rád is vonatkoznak remélem a szabályok azt megreptetnek picit.😘

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

  • Z10N

    veterán

    válasz Jacek #45018 üzenetére

    "Amit műveltek itt non stop"
    Ad1) Mi ez a tobbesszam? Illetve hol non stop? Bar nem mintha kozod lenne hozza, ha igy is lenne.

    "az kimeríti a flame fogalmát"
    Ad2) Masodjara mondom ervelesnek hivjak, ha nem tudod ertelmileg felfogni, az a sajat problemad. Persze megcafolni nem tudod. A flame targya pedig a gunylodas es a szemelyeskedes volt.

    "havonta egyszer megjegyzem"
    Ad3) Csak vissza nezve az utobbi par hetet, annal azert tobb volt az. De elnezem neked, hiszen nem varhatunk tobbet toled.

    "Írj egy ilyen kis Z10N+Pécsi gyerek összest"
    Ad4) Ne aggodj, ha tovabb folytatod akkor fogok is. De nem az utmutatoba. Bar utana teged fognak utba igazitani... ":D"

    "hogy ez szerinted érdemi információ na azon nem tudok segíteni"
    Ad5) Ezt a mondatot be is fejezed vagy csak igy log a levegobe? Mert ez ervelesnek nagyon gyenge kezdemenyezes. Bar igaz, hogy tobbet nem is varhatunk toled. Ajanlanam figyelmedbe Raymond kollegat eggyel alattad, aki vette a faradsagot es linkekkel, kepkivagassal egyutt hozott egy cafolatot. Ehhez kepest a tied egy sokadik behanyas.

    "További jó picsogást"
    Ad6) Ezt otthon mondjad, mi itt tarsalgunk. De ebbol is latszik, hogy ennyire tiszteled akivel beszelgetsz. Oh well, azert koszonjuk Pecsi kollegammal egyutt, hogy "idepicsogtal" a kedvunkert.

    "boldog karácsonyt!"
    Ad7) A tied Neked is.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák