Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Yutani #20812 üzenetére

    Amennyiben az FX szálak valóban 100%-on pörögnek, abban az esetben nem leszel ám sokkal előrébb egy i3-assal.. :N
    A klasszikus FX-ekre ráfogott "nemhajcsaki" jelenség akkor látszik legjobban/lép érvénybe, amikor se a CPU se a GPU nincs 100% közelében, főleg max 1-3 erős magot/szálat igénylő játékok esetében jelentkezik.

    Egészen konkrétan (némi látens kíváncsiság kíséretében) ezért váltottam 5Ghz-es 8320-asról, mármint az Arma3 okán..
    Ahol ki van használva 4+ mag/szál, ott alig érződik valami.

    Remélem K-s gyiiIntelt tervezel, hamár váltasz mert kéne az erősebb egy szál akkor vagy K vagy semmi.

    Boccs a sok Offért topic..

    (#20813) -Solt-:

    "gyakorlatilag bármilyen CPU-t meg lehet fektetni vele"

    Ez pontosan így van és inkább én beszéltem el melletted.. :B :R
    Mea culpa de az a 2km-es látótáv mellbevágott, FX mellett játszottam annyival, ezért fogtam kifejtősebbre.

    (#20815) Yutani:

    Yep, azóta szerkesztettem. Friss tapasztalattal/váltás után én inkább javasolnék neked Hasi i3 helyett egy Ivy K-s i5-öt, amennyiben a fixre szabott büdzsé szorít de te tudod. :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • HSM

    félisten

    válasz Yutani #20812 üzenetére

    Inkább kis spórolás és i5. :B Már a 7970 is sok játékban meghálálta... Főleg húzva.

    (#20829) Simid: Enyém elég régi eredmény (2 éves lassan), gondolom a driver, de az erősebb proci is picit bejátszhat, nekem csak egy 4690K volt alatta. Plusz a 390-ek picit finomítva lettek, ha jól emlékszem memória időzítések tekintetében, azok azonos órajelen picit gyorsabbak.
    Itt a link: [link]
    Proci 4500 körül, ramok 2133Mhz CL11-en mentek, throttling/órajeldobálás a VGA részéről nem volt tudtommal, feltolt limitekkel használtam. Gyári BIOS, semmi egyéb bütykölés nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák