Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz jeni #9047 üzenetére

    Igen, tisztában vagyok vele... alaplapból ezért is GIGABYTE X570 I AORUS a kiszemelt, mert azon van aktív hűtés ami a pch és az egyik M2 foglalat hűtésére van.
    Illetve ITX-be való mini vga-t is választok, így a ház alsó részében levő térbe "csak" a táp lenne meg a radiátor, aminek mindkét felére tudok tenni egy-egy ventit, allulra akár 140-eset is.
    Viszont a legjobb megoldás, ha lenne olyan vízhűtés, ami 2 db 120-as radiátorból állna, de ilyet nem találok... építeni meg nekem nincs időm, meg energiám.
    Nem játszani fogok rajta, így a VGA kihasználása az nem lesz maximalizálva, a cpu az más tészta.

    #9048 szasanyi
    Erre még nem akadtam rá... ez elég jópofa kérdés, tényleg hatékony-e... :)
    Eddig a be quiet! Silent Loop 120, a levegős hűtőkkel megint a méret a gond, mert ami jó lenne pl egy be quiet Dark Rock Pro 4 az nem fér el.
    A másik ámde buta megoldás, hogy van esély, hogy átlósan alulra befér a 240-es radiátor... bár ezt le kellene mérnem, mondjuk valami sima stock hűtővel indítani és utána borítani a hűtést.

    #9051 mozso
    Ez pont ellentmondás volt, nem tervezem húzni, de a gyári beállításokkal akkor ha kiaknázom akkor is kellene bírnia, egy 120-as radiátorral is. (más is írta... ugyanezt gondolom)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák