Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz MaxxDamage #27575 üzenetére

    A 4011-es BIOS van fent. Konkrétan ezzel jött a lap mert kértük a frissítést nehogy gond legyen a 2600x beüzemelésénél. A CPU nincs húzva, az XFR miatt nincs is nagyon értelme. A gép nem a sajátom, a családban pakoltuk össze, sajnos a keret adott volt, de bíztam benne hogy az alaplappal nem lesz gond. Voltak gondok a WIN10 telepítése alatt, többszöri kék halállal, úgy, hogy a memória csak alapon járt. Végig kellett várni a legutolsó WIN frissítést is, azóta úgy tűnik nem csuklik meg. A memória viszont 3000 felett nem szereti, de így is jobb mint az átlag. Az XMP-t belőttem, csak az órajelet vettem vissza. Így stabil minden játék alatt és hozza szépen egy GTX 1050Ti-vel ami elvárható. Azért vettünk X-es procit mert nem akartam szórakozni a tuninggal. A memóriánál sejtettem hogy lesznek gondok, hiába ZEN+, de azt hittem rosszabb lesz. A következő gépem tuti AMD lesz (mindig is AMD-s voltam) igaz, a mostani Intellel soha nem szívtam, de visszahúz a szívem az AMD vonalra. A ZEN2-nél már szerintem én is beszállok. Remélem addig a memória és VGA árak normalizálódnak.

Új hozzászólás Aktív témák