Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Tyrel #4046 üzenetére

    + (#4045) wwenigma

    Tudom én vagyok a helikopter....

    Érthetően leírtam , sztem nem kell tovább taglalnom. (4-es pont és aztán az 5-ös)
    Semmi újat nem mondtam azzal hogy az IMC , maga a modul , esetleg a lap biosa ami közül bármelyik gátat szabhat a tuningnak!
    Aki 1gen óta jelen van az tudja jól hogy egy új biostól is képes a ram modul nagyobb frekvenciára esetleg egy mégujabb bétától még annyira se mint eddig stb stb.. ez csak a bios része. (maaagic)
    Az hogy az IMC mi miatt foghat meg nagyon remélem nem kell ecsetelnem ,mert úgy látom itt mindenki nagyon tunerel szval tisztában vannak a dolgokkal.
    Mégegyszer hangsúlyozom a program szart sem segít annak aki a fax másik végére került, de arról nem tehet hogy a követelmények nem teljesülnek meg a kalkulációnak!
    Azért arra a lóra üljünk már fel normálisan. Nem pedig leszarozni a dolgokat ha nem megy valami...
    AZ meg hogy itt másnak nem megy az milyen érv már?! Gondolom ők azok akik 3000 nagyon max 3200-t kitolnak a ramból vért izzadva vmi egetverő timinggal és már végső probálkozás a calculator ami persze számol egy olyat
    amit ha fejre áll a user akkor se tud teljesíteni mivel önhibáján kívüli dolgok korlátozzák!
    Agyam eldobom tényleg...
    :W

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák