Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz guftabi96 #2885 üzenetére

    Boltba fogom rendelni és összerakatni ott nincs olyan hogy még se kell, valamint azt kérdeztem ha utánaolvasnál lentebb hogy igazak e ezek a hőfokok amiket a videóban mutatnak. Ezek után ajánlottak úgy hogy nem kértem. Majd úgy hogy tudom mit akarok és nem vagyok elég hülye hogy ventilátor nélkül középkategóriába tuningolgassak mikor még azt is lekellett írnom hogy a Precision Boost 2 őt használnám ami nem tuning csak 1 magon feltolja 4,3 Ghz re a processzort. Ezek után még linkelgetnem is kellett magonként mennyit fogyaszt.

    Arról nem tehetek hogy nehezen ment a kérdésre a válasz, sőt az elején kérnem kellett hogy arra válaszoljanak amit kérdeztem. De nem bántás itt azt szeretik aki nem gondolkodik. Nyilván azért akadékoskodok mert nincs fölös 40 000 em kukázni egy alaplapot mert azt ajánlották ha nem megy majd venni másikat amiben a gyártó garantálja hogy menni fog.

    Nem offolok tovább csak segítettem a kollégának ne aggódjon nem fog 100 fokon menni a gépe! Örülök hogy segíteni próbáltál, hálás vagyok érte. Így talán jobban érted miért szenvedek (nekem megéri minden perce) :)

    Szép napot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák