Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    Hi

    Érik már egy ideje a platform csere (I5-6600K+Z170 Fatal1ty K4), csak vártam az új intel procikra, de ilyen árak mellett lehet kihagyom.
    Haver már régóta rágja a fülem, hogy akkor cserélek e vagy sem, mert vinné a jelenlegi cuccaimat.
    Szóval lehet most akkor meglépném a cserét, és mivel intel kilőve a horror árai miatt így maradna az AMD-s konfig.
    Nézegettem a teszteket, és a 2700x FPS-ben is előrelépés lenne a mostani I5-höz képest, még úgy is, hogy ugye némileg kevesebb FPS van mint ha Intelre váltanék.
    Remélhetőleg ez majd a Zen2-vel változik, akkor max cserélnék arra, ha megérné.
    Amúgy egy 2700x + x470 kombó lenne véve. (Asrock K4 valószínüleg).
    Jelenleg egy Corsair LPX 3000/C15 kitem van (CMK16GX4M2B3000C15) nem tudom, hogy ez hogy menne az új konfigba, lehet jobban járnék ha ezt is eladnám havernak, és vennék egy másik kitet.

    Ezeket néztem:
    1: G.Skill 16GB 3400MHz RipjawsV DDR4 RAM KIT (F4-3400C16D-16GVK)
    2: G.Skill 16GB /3600 SniperX Urban Comuflage DDR4 RAM KIT F4-3600C19D-16GSXWB

    Utóbbit elsőre ki is szórtam a "kalapból", de aztán láttam itt picivel fentebb egy linkelt táblázatot ( ezt ) és itt egész alacsony időzítésekkel is képes menni.

    Van valakinek ezzel a 2 rammal tapasztalata, vagy van e olyan memória ami 99%, hogy menne 3000 vagy e feletti órajelen?

    Válaszokat előre is köszi.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák