Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Érdekes jelenség ütötte fel a fejét nálam...
    Toltam a GTA5 -el (15 perc) és a Game kifagyott (CPU melegebb volt, mint a GPU) majd mondom megnézem BIOS-ba a FAN Control/WP-t és ha kell állítok rajta (CPU 70+c volt, míg a GPU 65c - CPU Defaulton, GPU defaulton) - (2000MHz-re Boostol gyárilag, bika kis 1080Ti)

    Aztán restartnál, BIOS Post Logo (ASRock) bejön és gép (auto) kikapcs...és ez addig ment így, míg tök alap helyzetbe vissza nem állította magát a gép (értékek, CPU,RAM)...BIOS-ba belépve töltöttem rá egy korábban már beállított / tesztelt mentést és azokkal is ugyanezt csinálta...most meg csak úgy megjavult (ja és CPU 55c+ volt BIOS alatt is)

    Szerintetek mi lehet ezzel? ;] :U /most jó minden... CPU 4.0GHz-n, RAM 3466MHz-n CL14...fut minden ahogyan kell) bár a BIOS ezt az OC Profile betöltést is úgy reagálta le, hogy 2x restartolt és úgy indult el... (de beállítások megmaradtak) fene tudja mi találta.../

    (#6116) zzola: Adatlapon megtalálható a konfig leírás... ;) /amúgy AMD jelenség jah :)) /

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák