Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz dudu5130 #1401 üzenetére

    Sokáig nézegettem a Giga lapokat, de az AMDs és Inteles lapjaik is olyan bazáriak evvel az Aurus madárral, hogy letettem róla.
    Nekem MSI van, ha lett volna opció más lapot választanom biztos Asrockot vettem volna.
    +2 sata van a rajta az X370-es képest, ami számomra egyértelmüvé tette hogy kell.
    Így tudom használni az m.2-s ssd és 6 merevlemezem. :)

    Volt tölük FX-hez 970-es lapom. 970 Extreme 3. Intelbül Z170 Extreme 6+-om és nagyon megvoltam vele elégedve.
    Asus-t én nem vennék. Szerintem és ezért megkövezhettek, drágák és nem érik meg az áruk.
    Annak idején amikor megvették az Asrockot nagyon szépen felhuzták és gagyiból kikupálták.
    Asrock volt a belépö szint. Asus pedig a csucs… Aztán mikor az asrock kivált Ők fejlödtek tovább. Asusék pedig elmentek a bazár irányába. Szerintem.

    Kiváncsi leszek, a dizájn miatt Intelből most Asus TUF-ot rendeltem. Picit félek tüle, de megint csak nem volt opció másra. Remélem pozitiv csalodás lesz!

    (#1399) Beretvás: FX990 Sabrtooth-ot váltottam 970 Extreme 3 ra annak idején. Az első hibás volt rögtön. A második 1 hetet birt. Akkor adtam fel azt, hogy valaha is még1x Asus.
    Hibátlan deszka volt. 8350n volt benne. Minimális tunninggal. Szerettem azt lapot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák