Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz AtHoS #2611 üzenetére

    Teljesen másképp megy az eth mining és a furmark. ETHnél én vettem vissza a GPU frekit, mert nem kell. ~900MHzen (sőt, 800MHz körül is) ugyanannyit fog hashelni, mint 1700on. Ott a HBM kell, azért is van 1100MHzen a HBM nálam. Furmarkot a Driver maga korlátozza.

    Molted.

    Azon a képen nem volt utána állitva a ventinek. Ellenben itt van egy mostani kép. Mentem WoTban egy pár csatát. Közben jutott eszembe, hogy alapból benyomtam a VSYNCet, 60FPSnél több WoTban nem kell... Most kinyomtam:

    Ami stock hűtő és a Morpheus között különbség egyből: stockal turbina hang, és forrófej, és akkor is csak 1400Mhz, jóindulattal, Morpheus hangtalan, 1565MHz stabilan megvan.

    A ventik nem fognak jobban pörögni, ezeknek 1300 a max. Egyedül a VRM zavar, a hotspot csak irreális. De figyelembe véve, hogy a legtöbb alaplapomon a VRM terheletlenül simán forróbb volt, mint terhelés alatt, így annyira nem zavar most. Majd ha zavar, szét fogom szedni. Úgyis csak játék alatt emelkedik ennyire meg, a hét 90%át úgyis bányászattal tölti, ott meg elfogadhatóak az értékek, pluszba síri csöndben van.. Inkább az érdekel, hogy a vizes kártyáknál hogy alakulnak ezek az értékek.

    Hja, és még nem tettem fel a vizes BIOS-t. Majd holnap.:)

    Settings

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák