Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz #45185024 #2356 üzenetére

    Azért azt még ne tekintsd custom vizes EK blokkos rendszernek a 120 as radival. belejössz húzásba megint lángolni fog

    Oh tisztában vagyok vele, nem is az volt a cél, csak legyen halk. Anno a vega56-al is ez volt a cél, a teljesitmennyel megvoltam elégedve.

    A plusz teljesitmeny marcsak ajandek.

    Bár nem igazán értem az AMD-t. Most hogy végig jártam a modell palettát, abszolut latszik h. az 1.2V az 1700mhz-es régióhoz szükségeltetetik. Ami az AIO játszótere. Sima vega56/64 esetén, azokhoz az órajelekhez simán elég lenne, az 1050mV és 1100mV, amivel nem kevés fogyasztást, és hőtermelést lehetett volna megűszni, elkerülve a target limitekbe való ütközést is. Ezáltal a kártyátknak sokkalta jobb megitelese lehetne.

    Tegnap sok óranyi destiny2 utan, gpu 67 fok volt, hotspot, 88, hbm asszem szintúgy 60 körül.

    Mindjárt lövök gpu-z screent is, csak az rendszeresen megakaszta a rendszert. Annyira nem csipi, ha fut az is, riva tuner plusz hwinfo rajzol osd-re és megy a wattman is.

    Szigorúan 200k alatt ha valaki hozzátud jutni és FS monitora van, akkor ajánlom. Ha nem FS monitor akkor 210-ért 1080TI.

    Oh, illetve akartam kérdezni, akik leszedték a gari matricát, milyen eljárást használtak?

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

  • X Factor

    addikt

    válasz #45185024 #2356 üzenetére

    Az elobb linkelt beallitasokkal toltam egy 1080p ext superposition-t. Végig 1650mhz +/- 5mhz. Így 300W-ot kér, a régi vega56, 64 biossal, 1540 körül evett 210-220W-ot.

    Azért nehéz kikiserletezni, mert ha elkezdek fesszel leljebb mászni, de hagyom ezeket az órajeleket, akkor meg a rendszer kezdi el feljebb tolni az órajeleket, a feszültségcsökkentésből származó kisebb fogyasztás és hő miatt. Szóval ez eltarthat egy darabig :D

    GPU-Z

    GPU 60, HotSpot 81, HBM 58.

    Annyit megkell jegyeznem, h. most nincs fenn a ház oldala. Otthon igen, ott melegebb is. Pedig elől 3db 12-es tolja be. A vega radi hátra került, fenn pedig még a cpu 240-es radija szivja ki a levegőt.

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák