Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy Battlefield 1 alatt a kis Vega 56 kb. 20 percenként lecsökkenti az órajelet kb. 600 Mhz-re(de most pl. láttam már 352 Mhz-et is kijelezni), ami pár másodperces(kb. 15 másodperc ) masszív FPS dropot eredményez. Az FPS lecsökken simán ilyen 15-20-ra is akár és nem tudom miért. Ráadásul az sincs, hogy túlmelegszik, mert ilyenkor 67 fokot ír az Afterburner, szóval nem igazán értem.

    Szerencsére a dolog csak kb. minden 15-20 percben egyszer fodrul elő, szóval annyira nem vészes a dolog, csak leírtam, hátha tudtok róla valamit. :U

    Ja még valami: CPU bottleneck kizárva, mert egy Ryzen 5 1600 16 Gb ram társaságában dolgozik.
    Ja és a legfrisebb 17.9.3-as Radeon Software van felrakva, de nem az a gond, mert a 17.8.1 alatt ugyanez volt a probléma.

    Most átteszem DX 12-be, hátha megoldódik.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák