Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Hunork #16027 üzenetére

    Szerintem meg pont Neked van igazad a Topikgazdával szemben, ugyanis én voltam az, aki felvetette a belinkelt video alapján a CPU jelentőségét.

    Tettem ezt mindazért :
    -mert az említett video tartalmazta a mai játékok szép nagy csokrát, bőséges adatokkal és mérésekkel
    -mert szerepelt benne a GTX1060, ami ugye teljesítményben nagyjából megfelel a topik erősebbikének, az RX480-nak

    És nálam okosabbaktól lényegi információkat kaptam! Ezek a következőek :
    -hiába a mérési minimum és átlag FPS, attól még mikrolaggolhat az adott játék, de ez a videóból nem derült ki
    -ha multiplayerben játszik az ember, akkor ott teljesen más eredmények születnek, ez szintúgy nem derült ki számomra az adott videóból
    -és végül, de koránt sem utolsó sorban rávilágítottak arra, hogy az AMD Polaris kártyák IGÉNYLIK JOBBAN az erősebb CPU-t, míg az nVidia Pascalja nem támaszkodik annyira rá, azaz ha AMD kártyákkal mérik ugyanazon tesztet, akkor jóval markánsabb különbségek jöhetnek ki a felhasznált CPU függvényében.

    Úgyhogy tisztelettel megkövetem a Topikgazdát, de itt most én egy kérdésemre számomra nagyon is lényeges információkkal gazdagodtam, hála a topiklakók válaszainak, tudásának, türelmének, amit ez úton is nagyon köszönök minden kedves válaszoló kártyatársamnak!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák