Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    Topikgazda

    Én csak olvasgatok hogy megy itt a szenvedés 2-3 fpsért.
    Értem én hogy radeon és húzható, azt is értem hogy hagytak az Rx ekben kis tartalékot. De szerencsétlen Rx 470 sose lesz sokkal jobb.
    Fesz ide vagy oda, csak gyilkoljátok szerencsétleneket 2-3 fpsért szintetikus tesztekben.
    Az is ok hogy mindenki azt csinál amit akar meg az is hogy nincs mindenkinek 480 ra pénze, de addig szenvedtek míg következő hsz hogy nem ad képet, nem indul, kifagy stb és megy a rinya hogy sz@r a gyártó sz@r a Radeon.
    Én 280 nál megtanultam artifactot meg több hetes szervízt, bizonygatást, idegeskedést nem ér az a pár fps.
    Ennyit tud, nyeste,done.

    Venti profil, BIOS mókolás sem indokolt minden esetben. Jah hogy 2 fokkal melegebb mint a másoké vagy annál ami az elképzelés? Oszt?
    Utánna pár hét és újabb off hogy xy venti megállt. És kezdődik az AMD sz@r hadjárat.

    Sz@ros Sapphire Rx 480 8Gb m több hónapja alapon mindent visz. Teszi a dolgát, én örülök neki és csak játszom nyugodtan.
    A tuningot se néztem még meg pedig tuti abban is van még bőven.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák