Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Gyuri27 #4224 üzenetére

    Össze kéne ma hoznom valahogy a fenyővásárlást csak nem tudom mikor és hogyan.. :DDD

    Azt sem tudom mekkora fenyőt vegyek, évek óta nálam voltak eddig a családi karácsonyok, mindig egy állatkert de idén a szülők berágtak a sógorra, másikban ugye leírtam pepitában a sztoryt h a húgom átjött a gyerekkel pár hétre..

    Nem lett vna baj de nemsokkal a nagy békülés után a sógor édesanyja hosszú betegeskedés után elhunyt. Apám még mindig látni nem akarta emberünket így nem jött el a temetésre, ettől a sógor pöccent be ezzel elérve azt h anyánk bepöccent mindkettejükre, hugi meg apánkra. :DDD :O :W

    Kb mindenki be van pöccenve mindenkire, hetek óta próbálom párbeszédre bírni a feleket de a kudarcélmények kimeríthetetlen tárháza pasztmek. A legrosszabb h mindenkinek van igazság a mondandójában/problémájában csak qrva önzőek mert legalább ez az egy rohadt nap nem az önérzetről kéne h szóljon.

    A héten van 24.-e szenteste de még nem tudom mennyi húst vegyek (mi nem halat eszünk hanem disznót karácsonykor..), elég a kis fa vagy legyen nagy mert két gyerek is jön, faxon kivan nem tudok semmit. Sógor apját is meredek lenne otthon hagyni, betondurva alkoholista, ráadásul még gyászol is.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák