Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz laychi #5154 üzenetére

    Ízlések és pofonok ki mennyire díjazza a külföldi garanciát.
    Én személy szerint csak az EVGA-k külföldi gyári gariját díjazom (hiszen 3 évnél többre lehet hosszabbítani + step up programok), összes többi nem érdekel, egyszerűbb egy magyar garisat keresni (ha kezdeti időszakban lenne a kártyával probléma).
    Ref kártyákat adogattak hardveraprón pár hete 320-340-ért (azóta lett már árnövekedés ugye), és amennyiért felraktad, annyiért kaptál "békediőben" alza-ban custom 6800-ast, viszont be kell látni, hogy pl. Foramax-nál már sztem 1 hete ott rohad a custom 6800-as 400ezer Ft-ért, iponon meg 440ért fityereg kb mindig vmilyen, úgyhogy ja, részben olcsón is tetted fel, részben a nem magyar gari miatt meg pont oké, de itt jön az, hogy 1050-1150 Euroért meg már custom 6800 XT-t kapsz németeknél, ezért sem jó deal a custom 6800-as.

    A másik megközelítés a custom 3070 vs custom 6800-as, és a kb. mindig adott legalább +10% teljesítményt kéred anyagilag is számon. Most 320-330 közötti sávban kb. instant veszik a 3070-eseket (de magyar garival), szóval a 6800-as magyar garival 360 környéke lenne a reális, és akkor ebből mehet a discount a német gari miatt.

    Szóval az ár sztem rendben van, de továbbra sem adja ki a matek nekem a custom 6800 vs custom 6800 XT összevetésben miért is venném a gyengébbet (azon kívül h nincs elég pénz rá vagy nem kell több kakaó). Na pontosan ezen okból eleve elkerültem a custom 6800-asok vásárlását, főleg h 250-260-ért lehett ref 6800-asokat venni még jan. legelején is, de már akkor is 320+ volt egy custom...

    Na mind1, nem okoskodok tovább, sok sikert az eladáshoz, én a helyedben biztos nem tartanám meg a fenti okok miatt.

Új hozzászólás Aktív témák