Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryos91

    csendes tag

    válasz RECSKA #3301 üzenetére

    Én a komplett gépalkatrészeimmel együtt rendeltem ezt a ~60k LG 29" 2560x1080 75Hz monitort és ezzel a VGA-val egyszerűn kínszenvedés volt "ráhangolni"... visszatettem az RX 570-et és azzal tökéletesen ment. Sőt még a 1080Ti-al is (haverral visszahozattam próbára)... szóval egyszerűen (az én esetemben) nem lehet monitor hiba, ha a korábbi AMD VGA és még az NV-vel is szépen hajtotta a FreeSync-el ezt a monitort, de az 5700XT nem volt rá képes, csak szanaszét basztatással max és még így is messze van a tökéletestől. Még így is szanaszét kell állítgtni minden fiszim-f*szom, hogy "jól menjen". Hozzáteszem 3 hétig a képtörést figyelembevéve muszáj volt emaitt V-syncel játszanom, mert a törést sehogy sem viselem el sehol... 45-75Hzig van a Free beállítva CRU-ban és Borderless-ben jól is megy FIXÁLVA az FPS-t persze ugye... szóval ha tökéletesen menne a Free ahogy az előző RX 570 és 1080Tivel is tette... akkor Fullscreen-ben 75FPS-re MAGÁTÓL fixálva a képfrissítésére menne a game. Nálam csak ez a VGA hisztizik még mindig sajnos. De nagyjából Driveresen más megoldották a legtöbb baját ahogy észrevettem és némi basztatással a FreeSync is "jó"... :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Ryos91

Új hozzászólás Aktív témák