Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz KROK640 #95682 üzenetére

    Nemigaz! :( mire megírom megint nem engedi már szerkeszteni ... :(

    Volt egy osztálytársam aki vidéken lakott. Párszor HDD-t cseréltünk, és az volt az érdekesség, hogy a 3GB-os HDDm rendszerint üresen partició nélkül érkezett meg hozzá. Mint kiderül a sulitól trolival/villamossal utazott a pályaudvarig, ahol néha elektromos, néha diesel mozdonnyal ment haza vidékre. Nem ritka volt h amit rátett, mire elért hozzám a HDD megint üres partició nélküli volt, én meg 2 hetente raktam újra emiatt a Windowst, persze adatok nélkül (csoda, hogy mekkora türelmem volt). (Ma egy 2021 márciusi Windowst használok, előtte egy 2014 januári Win 7-em volt, előtte egy 2009 decemberi Win7, tehát jól látható, hogy mostanság gyakrabban van Szilveszter mint Windows reinstall, de ez nagyon nem volt mindig így)
    Aztán rájöttünk, hogy mi lehet a baj, így amikor winyót kapott tőlem, akkor séta + távolsági busz kombó volt neki, ami neki egy egészen nagy szívás volt (a buszmegálló sokkal messzebb volt, nem ingyen volt, lévén a MÁVos szülők nem értek) bár a 20GB-os Quantum-ommal (és akkor már kettő volt a hordozhatót kapta meg) nem volt ez a gond, realtive hamar rátértünk az újraírható CD-kre.

    De a Win 98nál egy 2 hónapos rendszer már kifejezetten öregnek számított. Win ME-nél más volt, volt egy clear reinstall után, minden feltett programokról egy backupom, amit 100mp alatt állítottam vissza (ez messze jobb volt mint az amúgy kb 2 órás reinstall minden programmal és driverrel), csak azzal kellett együtt élnem, hogy a programok 1-2 éves verziója volt fent, de ez belefért, ha mégsem, jött a "szarakodás".

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák