Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Fred23 #86112 üzenetére

    Ezekkel mind az a baj hogy belenyúlnak a tesztbe. Nekem amúgy teljesen mindegy ki mit csinál mert teljesen normális az hogy mindenki másként tekint a tesztre. Nekem ugye ott az AGP-PCI-PCIe adapter amivel mondjuk XP esetén valami bazni nagy procit alátolva cpu limites videókártyateszt vagy játékteszt már is elborult értékeket hozna ki, nekem pl az még belefér :DDD de az nem hogy befolyásoljam a grafikát vagy ne az eredeti szoftveren/api-n keresztül futtassam. Mármint rossz nézni a mosott képet teszt alatt.
    Apropó már ha API akkor lehetne 3dfx hardveren futtatni szoftveres módon crysis-t is végülis megy de nem a kártya számolja az is egyfajta csalás.
    De lehetne fokozni hozzáértőknek mondjuk vram csere olyanokra amelyek nem voltak a szériában. Gondolok itt valami földig butított SE, LE stb kártyákra amik sávszéléhesek persze ez már extrém.
    Igen sokrétű a dolog ezért írtam hogy tegyen mindenki a saját szabályai szerint de azért tüntesse fel hogy milyen körülmények között tesztelt az összevethetőség kedvéért. Láttam te odaírtad teljesen korrekten.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák