Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz MasterDeeJay #78299 üzenetére

    "Emlékszem rá amikor a komplett nyári munkám fizetését elköltöttem egy Leadtek 6800GT-re". - na nálam ez sosem fordulhatott volna elő. Ugyanis nekem sajnos a beiskolázásom költségeit is elő kellett teremtenem, a tankönyvek és egyebek árán felül ilyenekkel, hogy "kisfiam kell egy új cipő is" holott az előzőnek sem volt semmi baja, és az új cipővel sem kaptam több FPS-t a játékokban :W
    Általában 2 hónapot dolgoztam egy nyáron, és nagyon jó esetben ennek akár majdnem a felét is megtarthattam. Na, általában az volt a gépfejlesztési alap a következő időkre. (aztán bonyolódott a helyzet, mikor lett barátnőm, mert akkor bizony másra is kellett a pént ... szerencsére jött a CD írós, gépszerelős időszak is, így a jelentősen megnövekedett kiadások mellé, mellékúszott a jelentősen megnövekedett bevétel is).

    Aztán később mikor dolgoztam, de még velük laktam, akkor kellett hozzájárulni a dolgokhoz, (ez nem is volt kevés), meg hát egyéb kiadásaim is akadtak, szóval még a 7300GT-re is két hónapig spóroltam, pedig csak valami 30 ezer ft volt.
    Szóval a GeF3 nálam 4 évig szolgált, de a meghúzott Athlon XP és VGA mellett ki lehetett bírni vele.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák